Správně zvolená podprsenkaSpodní prádlo je naše vizitka. Do čeho jiného se rozhodně vyplatí investovat, než právě do kvalitního a hezkého spodního prádla? Možná si říkáte, proč utrácet nekřesťanské peníze za něco, co pod oblečením stejně nikdo jiný nevidí? Avšak jedině správně zvolená podprsenka, která vám padne jako ulitá a nikde netlačí, dokáže z vašich ňader vykouzlit přednost, kterou se budete moci chlubit. Vybírejte proto správně a své rozhodnutí neuspěchejte. Jen tak totiž nešlápnete vedle.

Výběr správné podprsenky je hotová věda

Vybrat správnou podprsenku je kolikrát nadlidský úkol. Bohužel, drtivá většina žen si pořizuje podprsenky špatné velikosti nebo špatného tvaru. Následně se díky svému špatnému výběru trápí, podprsenky je škrtí či tlačí a jeho nošení se rozhodně nedá označit za pohodlné. Pokud nosíte podprsenku, která vám nesedí, škodíte tím jen sama sobě. Nesprávným výběrem si můžete přivodit nepříjemné bolesti zad, ramen nebo krku.

Jak postupovat při výběru podprsenky

Při výběru podprsenky pamatujte na to, že vás nikde nesmí tlačit. Obvod
podprsenky by měl být dostatečně pevný, aby se po nějakém čase nošení nevytáhl a zároveň dostatečně široký, aby se vám nezařezával do kůže. Dalším bodem, na který se zaměřte, jsou kostice. Kostice by měla lemovat poprsí. Ne každý tvar podprsenky sedí všem ňadrům! Při výběru vhodné podprsenky proto myslete na to, že záleží nejen na velikosti, ale i na tvaru.

Široký výběr – „tu svou“ najde každá

V dnešní době je na trhu opravdu široká škála podprsenek různých tvarů,
typů, barev i vzorů. Vybírat můžete mezi podprsenkami s výztuží, tzv. push-upkami, které dokáží zvětšit vaše poprsí, podprsenkami s kosticemi, které jsou vhodné pro každodenní nošení i sportovními podprsenkami, které jsou velmi pohodlné. Každá žena si určitě přijde na své.

Ať už preferujete sportovní podprsenku, nebo nedáte dopustit na push-upku, díky které se cítíte sebevědoměji, každému novému výběru podprsenky věnujte dostatečnou pozornost. Výběr rozhodně neuspěchejte!

Fotografie publikována se svolením Ambro, Photography/FreeDigitalPhotos.net