Při stěhování do nového bydlení je toho třeba tolik zařídit! Prvním krokem by však mělo být sjednání kvalitního pojištění! Nikdy nevíte, co se při stavebních úpravách nebo při převozu věcí stane. Zajistit si dobré pojištění je jako dát si pod hlavu ten nejbáječnější polštář. 

Cesta k novému bydlení

Aby se vaše cesta za novým bydlením stala příjemnou životní vzpomínkou, je vždy dobré si zajistit pojištění. Pojištěná domácnost vám totiž pokryje všechny nečekané finanční částky, které byste museli vydat v případě, že se během stěhování nebo obývání nové domácnosti stane. A mnohdy stačí naprostá maličkost a je malér – stačí, když vám nebo sousedovi vyteče pračka. A najednou se sen o novém a klidném bydlení rozplyne. Proto je vždy dobré myslet kousek dopředu, a v případě nečekaných životních situací se mít na koho spolehnout.

Kde je dobré si pojistku sjednat

Také vám vstávají vlasy hrůzou pokaždé, když se řekne návštěva pojišťovny? Možná si vybavíte přechytralé úředníky, kteří své znalosti neumí předat běžné populaci a hrají si na povýšené figurky. Těm však již dávno odzvonilo! Dnes už si můžete pojistit domácnost online – na čtení pojistných podmínek máte tolik času, kolik sami potřebujete a v případě dotazů je vám k dispozici ochotná zákaznická podpora. A bublina strachu z nepříjemných úředníků může splasknout! Skvělé!

Co všechno musíte znát, abyste si pojistili domácnost

I zde už doba pokročila. Dnes si můžete sjednat pohodlné pojištění celé domácnosti z gauče nebo kanceláře a nemusíte přitom muset vyplňovat žádné složité kolonky. Jediné, co potřebujete znát, je velikost obytné plochy vašeho bytu v metrech čtverečních. Pojištění se vám automaticky nastaví, a vy tak budete kryti pro všechny případy.

Přejeme vám, aby cesta za novým bydlením byla lemována jen příjemnými životními zážitky. Pro všechny ostatní případy je zde vaše pojištění.