košilkaNastává chladná část roku a vy netoužíte po ničem jiném, než se zachumlat do deky a dát si horký čaj s citrónem a medem? Zahřát se můžete i pomocí svůdného oblečení a prádla! Že to není možné? Ale je a my vám povíme, jak na to!

Chladné podzimní počasí je již denní rutinou, která nutí všechny ženy zahalovat se do teplých svetrů a bund. I po příchodu domů volíte spíše teplé tepláky a mikinu, než odhalení v podobě tílka a kraťásků? Je to sice teplé, ale sexy už moc ne! Prozradíme vám, jak být svůdná i zároveň v teple!

Chytrá volba prádla a oblečení

Vaše bavlněné vytahané pyžamo není zrovna tím, co by lákalo vašeho partnera ‘’hupsnout’’ na vás? Nebojte, vášeň do své postele přivede chytrý nákup teplého prádla a oblečení.

Svůdná bavlněná Košilka

Je jisté, že saténová košilka nebude během zimních večerů vaše volba. I tak ale není přece důvod zahalovat své svůdné křivky do neforemného pyžama. Hřející bavlny si můžete užít i na košilce. V e-shopu Emanuela.cz sidámský župan můžete vybrat z rozmanité nabídky různých střihů a barevných kombinací. V bavlněné košilce můžete dát vyniknout nejen plnému dekoltu, ale také svých dlouhých nožkám a sexy pozadí.

Bavlněná košilka navíc snese i kombinaci s teplými ponožkami. Zatímco u dlouhého pyžama působí chlupaté ponožky až antisexuálně, v kombinaci s dobře padnoucí košilkou budete vypadat rozverně, vesele, dráždivě i sexy!

Župan z hřejivého materiálu

Svůj saténový župánek dáváte tak trochu se slzou v oku hluboko do šatníku? Nezoufejte, tento kousek můžete nahradit županem teplým, který vám dodá stejného sex-appealu jako ten ze saténu. Hřejivý materiál oceníte po koupeli i k posezení u televize. Pokud zvolíte správný střih dámského županu,můžete si být jistá, že stále budete působit svůdně a žensky. Župan by měl mít délku ke kolenům, abyste zcela nezahalila své dlouhé nohy. Jako magnet na mužský pohled může působit i ‘’véčkový’’ výstřih županu.

 Ještě stále nevíte, jak být v teple a zároveň svůdná? Kombinaci bavlněné noční košilky a župánku si zamilujete vy i váš partner!