vráskyKrásná a hladká pleť, je snem snad každé ženy. Avšak dříve či později, se na každé tváři začnou objevovat vrásky. Tomu se zkrátka zabránit nedá. Co však můžeme, je jejich výskyt pravidelnou péči a prevencí značně oddálit. Jak účinně bojovat s vráskami existuje mnoho způsobů. Jednak díky pokroku moderní techniky a také novým lékařským výzkumům, přibývají další nové metody, jak efektivně bojovat proti vráskám předčasnému stárnutí.

Péče o pleť by měla být pravidelná

Preventivní kroky, jak udržet pleť co nejdéle svěží jsou pravidelná péče a dobře zvolená kosmetika. Nesmíme zapomínat pleť pravidelně čistit. Nechodíme do postele s make-upem a rovněž hraje zásadní roli používání krému pro náš typ pleti.

Nemalou roli hraje i životní styl

Pobyt v nevhodném prostředí, kde je nakouřeno, rovněž pleti moc nesvědčí. Naše pokožka, je odrazem toho, co se děje také uvnitř těla. Nejen správná kosmetika hraje roli, kdy se nám vytvoří první vrásky. Dodržování pitného režimu, dostatek minerálů, vlákniny i vitamínů. Pobývání na čerstvém vzduchu a další faktory rozhodnou o průběhu stárnutí naší pleti.

Moc sluníčka škodí

Přílišné opalování a vystavování pleti slunečním paprskům bez krémů s ochranným faktorem, přispívá k dehydrataci pokožky. Stejně tak to platí o nadměrném opalování v soláriu. Tvorbu vrásek nelze zcela zastavit, je to přirozený proces. Ale vědecky bylo zjištěno, že účinky stárnutí pleti jde správným přístupem posunout až o 10 let.

YOUNGFACE masáž obličeje

Jde se o metodu, která podobně jako fyzické cvičení, posiluje svaly obličeje. Vyhlazuje hluboké vrásky, zpevňuje obličejové kontury a znatelně zmenšuje vrásky v okolí očí. Má dlouhodobý liftingový efekt bez chirurgických zásahů či injekcí. Napomáhá odstraňovat vrásky a odumřelé kožní buňky. Zrychluje všechny regenerační a metabolické procesy odehrávající se v kůži a látkovou výměnu v buňkách. YOUNGFACE je omlazující masáž obličeje. Pomocí této metody lze dát do pořádku žilní průtok a aktivuje lymfatický systém. Zbavuje hluboké vrstvy kůže od zplodin a toxinů.

Fotografie publikována se svolením stockimages Photography/FreeDigitalPhotos.net