Léto už je skoro za rohem, tudíž by to chtělo nějakou trendy obuv, která bude na léto jako vyšitá. Jak je již zvykem, každý rok vychází nové a nové trendy na každé roční období, kterými se některé ženy řídí a snaží se vypadat vždy IN nebo se jimi neřídí a nosí pořád to, co jim vyhovuje. A co takhle si udělat radost a na léto 2015 si koupit obuv, která bude opravdu trendová? Je to opravdu lehké!

 A co bude vůbec IN?

Mezi IN barvy pro toto léto bude patřit bílá a černá, ale také modrá či kanárkově žlutá. Nebojte se ani vysokého třpytu a zlaté barvy! Vzory si vybírejte mezi kostkou nebo květovanými potisky. Army styl a zvířecí vzory budou také v módě. Například sandály Tamaris disponují spíše konzervativnějšími stylu nicméně právě ty jsou mezi širší populací oblíbené.

g1

Toto léto budou „frčet“ různé nápadité vzory a tvary…takže se jich rozhodně nebojte! Buďte trochu originálnější a nápaditější a nebojte se odvázat. Kotníkové pásky sice nejsou až tak nápadité a originální, ale za to vykouzlí elegantní a efektní vzhled. Pásky sluší každé noze! Také pásky jsou například vidět na lodičkách Tamaris na následujícím obrázku.

g2

Pokud ale raději vsadíte na pohodlnost, zvolte sportovní obuv s vyšší podrážkou. A hlavně-nebojte se vzorů a barev. Takové styl nabízí například tenisky Tamris. Jedná o výtečné tenisky, které jsou dostání i v oblíbených kytičkatých vzorech. Mrkněte na kolekci Tamaris jěště dnes!

g3

Dále bych doporučila platformy – opět rafinovaný kousek do vašeho botníku. Zde se také nebojte různých potisků a výrazných barev. Takové botky dokážou rozzářit každý outfit!

g4

Třásně letí už hodně dlouho – no a toto léto není výjimkou! Třásně můžete najít na sandálech s podpatky i na sandálech bez podpatků. A když už jsme u podpatků – volte spíše „Chunky“ podpatky, což jsou podpatky, které jsou hodně robustní a tlusté. Boty budou tak pohodlnější a vy v nich dokážete vydržet i celý den. Například obuv Xti nabízí opravdu originální letní obuv a to jak sandály nebo baleríny, tak i lodičky!

g5

A co by to bylo za léto bez klasických gladiátorek? Ano – i v tomto roce budou velmi vkusné a moderní, tak neváhejte vybírat i mezi nimi. Hledejte spíše vyšší sandálky, uvazování může končit klidně i těsně pod kolenem. Na tohle si moc lidí netroufne, tudíž si opět zaručujete svoji originalitu.

g6

A na závěr…nezapomeňte na péči o vaše chodidla! Přece v létě nechcete ukazovat nevkusné popraskané chodidla!