Trojka v posteliSnad každý muž někdy snil o milování s více ženami. Naráz. Sami muži tuto představu řadí až na samý vrchol blaha. Mít v posteli více než jednu ženu by dokonale podtrhlo mužovu pozici alfa samce.

Švédská trojka? Bohyně sexuálních zážitků!

Není se čemu divit. Švédská trojka byla, je a bude tím nejdiskutovanějším sexuálním experimentem bez ohledu na to, zda po jejím vyzkoušení touží muž nebo žena. Právě švédská trojka se zdá jako jedna z nejpřijatelnějších sexuálních zkušeností z celé řady experimentů, které již někdo vymyslel.

Každý si pod tímto pojmem představíme „to svoje“. Víme, co bychom od takového sexuálního zážitku očekávali a máme své vyhraněné názory. Tím hlavním popudem, který nás nutí byť jen o této netradiční metodě sexu přemýšlet, je zvědavost.

Kde, kdy, jak, proč?

Pro většinu mužů jakéhokoli věku je pohled na dvě mazlící se ženy velice erotický a dokonce natolik lákavý, že muž klidně překousne i skutečnost, že si jeho žena přímo před ním užívá s někým jiným. Přeci jenom: „S holkou se to ani nedá považovat za nevěru“.

I ženy láká představa sexuálního zážitku s jinou ženou, kdy může „na vlastní kůži“ vyzkoušet, jaké to je přivádět rozkoš stejnému pohlaví. Dotýkat se jí na velice dobře známých místech, kterých se dosud dotýkala jen sama u sebe, je pro většinu žen velmi vzrušující představa. Ovšem – žena může zatoužit i po trojce se dvěma muži. Přizvat si do postele o jednoho muže navíc a být jim vydána doslova „na milost“ je chtíč, který alespoň jednou za život ovládne snad každou ženu.

Zvažte pro a proti

Než na trojku – ať už se ženou či mužem – partnerovi kývnete, dobře zvažte, jestli tento jistě vzrušující zážitek nebude mít drtivý dopad na váš vztah. Sex ve třech by totiž mohl být osudovou chybou a zároveň první i poslední „švédská trojka“ ve vašem společném soužití.

Pokud dospějete k závěru, že jste ochotni podstoupit všechna rizika sexu ve třech, jste připraveni „okusit“ pro a proti, tohoto experimentu.

Fotografie publikována se svolením Marin Photography/FreeDigitalPhotos.net