Trojka v posteliV minulém díle jsme se ujistili, že švédská trojka byla, je a bude tím nejžádanějším sexuálním zážitkem, po kterém alespoň jednou za život zatouží úplně každý. V dnešním díle se dozvíme, na co si dát pozor a čemu předejít, ještě před tím, než s nadšením sex ve třech partnerovi odsouhlasíme.

Ujasněte si pravidla

Důležité je, abyste to chtěli oba. Pokud po tomto zážitku touží jen váš partner a vám se to vysloveně hnusí, rozhodně se nenechte do ničeho tlačit a už vůbec jeho přání nepodléhejte jen proto, že ho milujete.

Nezapomeňte na ochranu. A to nikdy. Zvláště pokud do trojky přizvete někoho cizího. Ochrana před pohlavně přenosnými chorobami by měla být vždy na prvním místě.

Ujasněte si, co všechno je povolené

Tohle ano, ale tohle už ne. Řekněte si navzájem, co ještě „překousnete“, ale co už je pro vás maximum. Tato „nepsaná pravidla“ během sexu dodržujte – vyhnete se tak pozdějším hádkám, nebo rozhodnutím „porušila ona, poruším taky“.

Domluvte se, kdo s vámi do postele půjde

Jestli máte kamarádku či kamaráda, který stejně jako vy touží vyzkoušet tuto praktiku, společně ho přizvěte. V opačném případě, kdy žádný z vašich kamarádů toto nadšení nesdílí, budete muset společně přijít na jinou možnost, jak si tento sexuální chtíč splnit – zda někoho jen tak „sbalit“ v baru, nebo ho najít na speciálních seznamkách.

Jednou a dost

Také důležité pravidlo. Pokud již máte švédskou trojku za sebou, ale zjistili jste, že vám to nepřineslo to, co jste od toho očekávali, rozhodně se nenuťte k dalšímu opakování. Ani kdyby partner klečel na kolenou.

Pokud ani přesto nechcete do nevázaného sexu ve třech s partnerem jít – víte, že budete na druhou ženu žárlit nebo se prostě bojíte, že to váš vztah nevydrží – existuje schůdnější varianta švédské trojky, kdy je styk povolen pouze mezi partnery a další žena nebo muž vás během aktu můžou hladit nebo se pouze dívat. Taková varianta sexu ve třech vám může bohatě stačit a vyhnete se tak žárlivosti a případnému rozpadnutí vztahu.

Udělejte si vlastní názor

Každý z nás někdy nad sexem ve třech zapřemýšlel. Ať už to přizná nebo ne. Není na tom nic špatného, je to sexuální pud – a ty jsou lidské. Takže pokud i vy toužíte po švédské trojce, rozhodně se za to nestyďte. A jestli patříte mezi ty, co sex ve třech zkusit nechtějí, neodsuzujte ho.

Fotografie publikována se svolením Stoskimages Photography/FreeDigitalPhotos.net