dlouhé clip in vlasyÚčes o vás dokáže vypovědět mnohé, i když si to možná neuvědomujete. Říká se, že vaší povahu zrcadlí vaše obličejové rysy, ovšem pozor – i účes s tím má co dočinění! Rýpalové by v tu to chvíli mohli namítnout, že nikdo z vás nezůstane po celý život věrný jednomu účesu, ba naopak jsou mezi vámi tací, kteří jej střídají pravidelně a s radostí. Z toho by vyplývalo, že pokaždé, když změníte účes, automaticky změníte i svou povahu. Co si o tom myslíte vy? Když se na tím trochu zamyslíte, uvědomíte si, že si svůj účes měníte právě ve chvíli, kdy se i vaše povaha svým způsobem trochu mění – kupříkladu prožijete situaci, která vás poznamená, na něco změníte názor, dospějete a podobně. V dnešním článku vám prozradíme, co na vás práskne váš účes. 

Kudrnaté vlasy prozrazují vlídné srdce

Má-li žena kudrnaté vlasy, je často označována za štědrou bytost. Obecně účes plný kudrlinek značí o ohni, který v sobě dotyčná skrývá a říká se, že cokoli kudrnatá žena dělá, dělá mnohem rychleji než ostatní. Jsou hodně vášnivé a netají se tím, že rády velí ostatním. Jen pozor, aby se jejich vášeň neproměnila v agresivitu…

Účes rezavé barvy je znakem těch, co milují zábavu

Je váš účes rezavý jako liška? Pak jste jistě velice oblíbení, neboť právě tento odstín značí o tom, že nikdy nezkazíte žádnou legraci. A pozor, platí to i tehdy, kdy se na lišáka jenom přebarvíte! Ženy s rezavou hřívou nesnáší nudu, mají velice vyvinutý smysl pro humor, ale i přesto jsou často plaché a bojí se odmítnutí.

Vlnky prásknou kreativní duši

Ženy pyšnící se vlnitýminikoli kudrnatými! vlasy mají spoustu energie. Často platí za emocionální dušičky a jejich city bývají snadno zranitelné. Jejich negativní vlastností je mlčení ve chvíli, kdy je něco trápí a raději si problém nechají pro sebe. Vyhledávají samotu, díky které se rozvíjí jejich kreativita, která nemá konkurence.

Účes ala vysoký culík se netají cílevědomostí

Je vaším nejoblíbenějším účesem vysoký culík? Pokud se pro tento účes rozhodnete prakticky kdykoli a bez zaváhání, pravděpodobně platíte za cílevědomou bytost, která rozhodně ví, co od života chce.

Složitý drdol je slabostí hysterek

Upravujete si svůj účes do složitého drdolu? Pak pamatujte, že čím složitější je váš účes, tím sebekritičtější jste. Složité drdoly jsou znakem žen, které mají sebevědomí na nejnižších možných hodnotách a říká se, že právě tyto ženy s oblibou i maličkosti dramatizují…

Fotografie publikována se svolením stockimages Photography/FreeDigitalPhotos.net