Účesy z krátkých vlasůÚčesy z krátkých vlasů budou s přicházejícím létem stále aktuálnějším tématem, což pro nás bylo příjemným impulsem pro vytvoření dnešního článku. Nejedna žena se začátkem horkého léta vzdá svých dlouhých kadeří a nechá si vlasy výrazně zkrátit. Pro léto je to nejen pohodlné, ale i velice praktické – tolik se nepotíte, vlasy jsou vzdušnější a není vám takové teplo. Možná i vy nad podobným krokem uvažujete a lámete si hlavu nad účesy z krátkých vlasů, ve kterých byste se líbili sami sobě a zároveň díky nim dokázali zaujmout i vaše okolí. Pokud vám došla inspirace, pak ji zkuste najít v dnešním článku. Namáhali jsme se za vás a našli tak několik zajímavých tipů, mezi nimiž si zaručeně vyberete i vy!

Účesy z krátkých vlasů – slušivě i pohodlně!

Krátkých vlasů netřeba se bát. Ačkoli je pravda, že vlasy jsou předností žen, dělají je něžnějšími a dodávají jim na ženskosti, nemusíte se této představy držet zuby nehty. Možná to chce změnu právě v podobě krátkého sestřihu, který vás nadchne. Navíc i pro vaše vlasy to může být příjemná novinka, díky které si odlehčí, uleví a naberou tak novou sílu – skutečnost se má tak, že čím jsou vlasy delší, tím více trpí. I z krátkých vlasů se dají vykouzlit zajímavé účesy vhodné jak do společnosti, tak i do práce, na rande nebo jen tak pro volný čas strávený například s přáteli u vody.

Zabere to jen pár minut!

Další výhodou, se kterou se účesy z krátkých vlasů pojí, je jednoduchost jejich přípravy. Když máte kratší vlasy, netrvá vám tak dlouho, než z nich vykouzlíte zajímavý účes. Nemluvě o skutečnosti, že kratší čas strávíte i v koupelně jejich mytím a následným fénováním! Na následujícím videu najdete hned 5 tipů na zajímavé účesy z krátkých vlasů. Jejich učesání vás bude stát pár minut vašeho volného času, chce to jen získat dané triky do rukou a půjde vám to hravě!

Obrázek: pixabay.com