randeKaždé ráno s napětím doufáš, že budeš mít štěstí a zase ho uvidíš. Na zastávce autobusu nebo tramvaje, ve školní jídelně, či odpoledne na hřišti. Tajně se na něj díváš častěji, než bys sama chtěla. A s každým svým úsměvem čekáš na okamžik, až se vaše oči setkají. To je takový klasický scénář, jsi jednoduše uhranutá, zamilovaná. Ale co s tím? Jak udělat ten další krok? Jak sbalit kluka, jak ho zaujmout a získat si jeho srdce? O tom si nyní povíme více.

Začni si konečně věřit!

Holky, co se týče kluků, zprvu hodně váhají. Ale proč? Proč si dovolí pochybovat o tom, že jsou krásné a přitažlivé, nebo proč se bojí říct narovinu svému panu dokonalému, že se jim líbí? Co se vám děvčata ve finále může stát? Maximálně to, že vás dotyčný odmítne. Ale bude to opravdu konec světa?! Rozhodně ne! Ba co navíc, sebevědomá holka, která zná svoje přednosti a svoji cenu působí vždy lépe než někdo, kdo sám o sobě pochybuje.

Začni s ním komunikovat

A zase ta komunikace. Na ní je založen každý vztah, ať už by se jednalo o přátelství, či partnerství. Ani v rámci snahy o sbalení kluka se jí nevyhneš. Když ho příště uvidíš, nejlépe asi samotného (bez kamarádů), navaž s ním kontakt – zeptej se ho na koho čeká, jak se má, atd. V průběhu pár minut můžeš mít lepší představu o tom, co tvého idola baví, co má rád. Možná právě přemýšlíš, že navázat kontakt můžeš i přes internet a sociální sítě, ale myslím, že zde je ideální volbou komunikace face to face. Ba co navíc, několik dlouhých minut se mu budeš moci dívat do těch jeho krásných hlubokých očí!

Půjde s tebou na rande?

K balení někoho bezesporu patří rande. Tady jsou dvě možnosti. Nemyslím tím, že buď půjde, nebo ne. Naopak mám na mysli, že buď budeš vyčkávat, až tě na rande pozve on, nebo se naopak ujmeš iniciativy. A jelikož většinou klukům trvá déle něco pochopit, volila bych druhou možnost. Opět nemáš co ztratit! A pokud se bojíš z důvodu případného odmítnutí to zprvu nazývat jako „rande“, zkus to udělat trochu méně okatě. Jistě jsou oblasti, ve kterých vyniká. Najdi takovou oblast, které můžeš využít tak, abys ho opět potkala, viděla! Je-li jeho zájmem sport, pozvi ho na nedělní super vyjížďku na kole, pokud se zajímá třeba IT, není nic jednoduššího, než ho požádat instalaci nějakého nového programu, nebo jinou pomoc s počítačem.

Buď připravená už dopředu a přečti si také o tom, jak na první pusu nebo první sex, pokud si v něčem nejsi jistá a nechceš se ptát kamarádek, určitě ti poradí holky na blogu proslecny.cz

Každý je nervózní, jedná-li se o jeho první „balící“ zkušenosti s opačným pohlavím. Ten kluk na tom nebude jinak! Ale důležité je uvědomit si, že opravdu není co ztratit, naopak, můžete jenom získat! Začněte si holky tedy vážit samy sebe, začněte si věřit! A pokud se vám někdo líbí, jděte svému štěstíčku konečně trochu naproti.

Další návody a rady nejen ohledně balení kluků najdeš na www.proslecny.cz

Fotografie publikována se svolením njaj Photography/FreeDigitalPhotos.net