201520056-25_JGS_55604_25_1

Najít tu pravou zimní bundu rozhodně není jen tak a především ženy mají s tímto výběrem mnohdy problémy. Hlavním úkolem zimní bundy není jen poskytnutí maximálního komfortu a příjemného tepla, díky kterému hravě ustojíte i ty nejchladnější zimní dny, ale správný model by vám měl umožnit vyniknout v davu a chladném nečasu. Ještě nemáte zimní bundu pro letošní sezonu? Pak je ten nejvyšší čas se po nějaké podívat! Jedině tak budete před krutou zimou o krok napřed a až se nejstudenější roční období přihlásí o slovo, budete se moci zahalit do perfektního modelu, ve kterém se rozhodně neztratíte v davu. V dnešním článku vám dáme inspiraci, tak si následující řádky nenechte ujít!

Nebojte se vybočit z řady!

Zimní bundu nevybíráte jen na jednu sezonu, neboť vám může dělat společnost i několik let. Vyberete-li si správně, přečkáte zimu v teplíčku a ještě budete vypadat skvěle. Zimní bundy mohou mít mnoho podob a každý si tak dokáže přijít na své – dokonce i ta nejnáročnější z vás! Rozhodně se nebojte vybočit z řady a snažte se v tomto období zazářit. Dopomůže vám k tomu zimní bunda v pestrobarevném provedení, díky kterému budete v davu doslova nepřehlédnutelná. Záleží jen na vás, zda dáte přednost jednobarevnému, leč slušivému modelu, nebo se rozhodnete vsadit na extravaganci v podobě křiklavé bundy.

Pro milovnice elegance!

6000150-15_r

Preferujete nenucenou eleganci, která je slušivá a přitom moderní, ale nemůžete v tomto odvětví najít tu pravou zimní bundu? Pak neváhejte a vsaďte na dámské kabáty! Ani v tomto případě nebudete ochuzeni o různorodý výběr, který dokáže potěšit každou ženu či dívku. Kabáty jsou skvělé v tom, že mají delší střih a dokážou vyzdvihnout přednosti vaší postavy. Volit můžete mezi barevně střídmějšími nebo naopak výraznějšími modely, díky kterým i v té největší sněhové vánici budete vidět.

Svou zimní bundu si zamilujete!

Zima se blíží mílovými kroky a nebude tak dlouho trvat a zaklepe nám na dveře. Ještě než nás zaskočí mrazivá rána a sněhové přeháňky, měli byste mít vybranou zimní bundu. Jestliže hledáte kvalitu, perfektní materiály, dokonalý střih a šmrnc, pak se podívejte na Funstorm, kde si zaručeně vybere každá. Jistě tam najdete takový model, který si zamilujete již na první pohled!