Lámete si hlavu nad tím, jakým vánočním dárkem letos pod stromečkem mile překvapit Vaši partnerku? Naplánujte pro vás společný eurovíkend Chorvatsko.

Darujte jako vánoční dárek eurovíkend Chorvatsko

Češi milují Chorvatsko a není divu, vždyť tato přímořská země se může pochlubit nejen hezkými plážemi a čistým mořem, ale také dech beroucí přírodou. Do Chorvatska můžete přijet za odpočinkem u moře, nebo se nechat přemluvit k horské turistice v tamějších horách. Nádherné výhledy si užijete při pohledu z pohoří Biokovo. Během pobytu v Chorvatsku nezapomeňte navštívit také Plitvická jezera. V jejich bezprostřední blízkosti můžete projít nejen jedním z nejúžasnějších národních parků, ale také vidět na vlastní oči medvědy, lišky i srnky. Dech se Vám zatají při pohledu na krasová jezera, vodopády a jeskyně. V mnohých menších i větších chorvatských městech se dovíte zajímavé historické informace.

Hledejte ubytování prostřednictvím Firmy na zážitky

Ubytování pro Vaši dovolenou v Chorvatsku můžete hledat prostřednictvím internetového zábavního portálu Firmy na zážitky. Tato společnost ve spolupráci se značkou Hotelcard pro Vás připravuje již nyní tipy na ubytování během eurovíkendu v červnu. Součástí poukázky s názvem Eurovíkend pro dva jsou tři čísla, které lze uplatnit v jednom, ale i ve více ubytovacích zařízeních. Ubytování si můžete již nyní na konci letošního kalendářního roku vyhlédnout zde www.firmanazazitky.cz/prodlouzeny-vikend-pro-dva/. Sami se tak můžete rozhodnout, zda prodloužený víkend chcete prožít v jednom z luxusních hotelů nebo vyzkoušíte více ubytování. Součástí voucheru není polopenze. Lze ji však dokoupit na místě. Dovolená v Chorvatsku rozhodně nebude pro Vás ani pro Vaši partnerku nudou, proto neváhejte a obdarujte ji letos tímto krásným dárkem.

Obrázek: pixabay.com