dárek pro mužeMy ženy to máme asi jednodušší s výběrem dárků, pro své drahé polovičky. Možná je to tím, že muži nejsou až tak nároční, a i když se netrefíme do správné velikosti, či barvy, tak z toho nedělají velkou hlavu. Ale jsou i takoví muži, kteří si potrpí na luxusu nejen na oblečení, ale i kosmetice, či chtějí vlastnit nejmodernější technologií. Záleží to na tom, jaký váš muž je.

A co tedy pro vaši drahou polovičku?

Ideálním dárkem nemusí být drahá věc, ale něco neobyčejného, nevšedního za pár kaček. Inspirací můžou být slevové portály. Nejen, že nakoupíte ve slevě a ušetříte mnoho peněž, ale také čas, který můžete trávit společně.

Muži milují rychlá auta

Auta a muži je jedno a totéž.  Snad při každé konverzaci mezi muži toto slovo padne. O autech by mohli povídat hodiny, jako my ženy asi o kosmetice. O své „miláčky“ pečují s láskou. Vylepšují jim nejen vzhled, ale také samotnou výbavu. Za jejich zkrášlení jsou ochotni zaplatit i několik tisíc korun.  Kupte mu super jízdu na suprových, rychlých autech jako je Ferrari, Lamborghini Gallardo, Porsche Cayman a různí. Jízda je sice pouhých 30 minut, ale je to nezapomenutelný zážitek.

Pilotování

Letadlo. Každý malý chlapec snil o tom, že bude jednou pilotem.  Vlastnil několik letadel, se kterými neustále lítal po bytě či domě. Tak proč jim neumožnit vrátit se zpět do svých dětských let? Zážitek v oblacích, to je vyhlídkový let s malým letadlem, který může i sám pilotovat. Ve vzduchu bude svým pánem.

Adrenalinové sporty

Mezi adrenalinové sporty patří jen rychlá auta, motorky, ale také různé sporty, jako je skok padákem, freestyle bungee jumping. Díky těmto sportům překoná strach a zvednou mu sebevědomí. Muži často potřebují slyšet, jak jsou důležití, nepostradatelní.

Vstupenka na oblíbený sport, či hudbu

I muži potřebují sem tam vybít svou energií a nechat volnost svým myšlenkám. Je váš muž fanda nějakého sportu, či hudební skupiny? Tím, že mu koupíte pernamentku, čí lístek na oblíbený sport, hudbu jen získáte. Váš muž bude vědět, že máte stále zájem nejen o něho, ale také o jeho záliby a koníčky.

Relaxace

Odpočinout si, relaxovat unavené tělo, nabít se další pozitivní energií by chtěl každý. U mužů to může být i jiný zážitek, než jen relaxace. Co si budeme povídat, krásná, mladá masérka udělá divy s vaším mužem. Jste ale příliš žárlivá, tento dárek byste raději kupovat neměla. Masáž mu můžete udělat sama doma, jen přidejte vášeň, sexy prádýlko a příjemnou atmosféru.

„ Pro muže“

Muž chce stále krásně vonět. Nejen pro svou drahou polovičku, ale také pro okolí. Vybrat ten správný parfém není ale jednoduché. Vezměte ho tedy s sebou do parfumérie, kde pod záminkou koupi parfému pro vás, můžete otestovat vašeho muže, který by jemu voněl nejvíce. Pokud ale vaše polovička nerada navštěvuje nákupní centra, obchůdky nabízí se varianta. Na internetových e-shopech nabízející kosmetiku, lze zaslat zdarma, či za symbolickou cenu vzorník vůní, takže se nemusíte bát, že budete kupovat „ zajíce v pytli“.

Oblečení

Hlavně mu nekupujte ponožky, košile, kravaty. Tyto dárky opravdu muži nemají rády. Musíte se trefit do velikosti, či barvy, stylu. Tohle je pro opravdové znalkyně svého muže. Tak jako ženy se rády oblékají do krásných módních oblečení, tak někteří muži si také dávají záležet na tom, jak vypadají. Ideál co koupit? Nechte to na něm. On sám si vybere to, co nejvíce potřebuje, v čem se cítí dobře a také dobře vypadá.

Fotografie publikována se svolením Imagerymajestic  Photography/FreeDigitalPhotos.