dárek pro ženyKaždý muž řekne o ženě, že je to nepředvídatelná osoba, o které nikdy nevíte, co v dané chvíli udělá, co chce, co řekne. Žena, která žije svým tajemným životem.  Ale je tomu opravdu tak? Nebo je to jen záminka k tomu, že nechtějí svoji ženu lépe poznat? Všechno je o čase, chuti, trpělivosti. Ano, my ženy jsme sice někdy nepředvídatelné, ale náš mozek, je nastaven odlišně, než ten mužský. Děláme spousty věcí najednou a je to pro nás přirozené. Co se týče výběru dárků, pro své polovičky (žena – muži), dáváme si dostatečně záležet na tom, aby se co nejvíce líbil, a byl užitečný. Ale když má něco koupit muž ženě, je to kámen úrazu. Neříkám, že všichni muži jsou takoví. Najdou se výjimky, které neustále něco krásného, nevšedního hledají pro své drahé polovičky, ať už jsou to manželky, či milenky.  Tady jsou malé, ale cenné rady, jak udělat ženě radost.

Odpočinek

O tom, že ženy pracují mnohem déle, je všeobecně známo. Na své koníčky, mají málo času a přitom by si tak rády odpočinuly od běžných pracovních, rodinných povinností. Ideálním dárkem je poukaz do wellnes centra. Lázně nabídnou nejen odpočinek, relax, ale také regeneraci těla. Ženy pečují o svůj vzhled, tak jako muži o svá auta.

Kosmetika

Ženy rády zkoušejí nové vůně a jiné kosmetické přípravky. Dokážou o tom spousty hodin hovořit, ale také si i dané produkty koupí. Je to jakási závislost být stále krásný, mladý. Muž často pozoruje ženu v zrcadle, jak se zkrášluje, ale trpělivost na to nemají. Spíše řeknou „Už se zase maluješ?. Vždyť to nepotřebuješ!“ A co kdybyste vy jim koupili nějakou tu sadu kvalitní kosmetiky? Ženy to opravdu překvapí a ocení. Navíc, když to bude kosmetika, kterou by si rády vyzkoušely.

Oblečení

Nejvíce žen uvidíte v prodejnách s módním oblečením. Není se čemu divit. Často si čteme, sledujeme pořady o módních trendech a chceme je také vyzkoušet. Chceme vždy zaujmout vzhledem. Muži otáčejí hlavu vždy, když uvidí krásnou sexy ženu. Ale koupit jim něco takového, je opravdový oříšek. Jsou několik možností jak to udělat správně. A to:

  • Vezměte si oblíbenou část jejího oblečení a kupte něco podobného. Nejen, že se trefíte do velikosti, ale také do jejího stylu.
  • Navrhněte ji společné nákupy v oblíbené prodejně. Musíte se ale obrnit dostatečnou dávkou trpělivostí.
  • A ten, kdo nechce stát dlouhé fronty u kabinek a podávat kupy oblečení, dárkovou poukázkou nic nepokazíte.

růžeKytice

Muž drží kytici krásných rudých růži za zády. Je to nejkrásnější a voňavější dárek, který jsme dostaly. Ale my ženy vidíme v tomto dárku i něco jiného. Barva a typ kytice často napoví, proč jste to zrovna koupili.  Červená růže znamená lásku, žlutá růže nevěru, bílá růže přátelskou, rodinnou pohodu.

Mobilní telefon

I ženy se často chtějí pochlubit svým novým moderním přístrojem. Mezi oblíbené typy telefonů patří dotykové a sklápěcí s barvou růžovou. Pořiďte jim také kvalitní pouzdro s nápisem „pro mého miláčka“.

Šperky

Ozdoba každé ženy. Nepostradatelná věc, bez které si málo která žena dovede představit svůj život. Ženy se zdobily od pradávna. Poukazovaly nejen na svůj vzhled, ale také na bohatství. Náušnice, náramky, řetízky, prsteny jsou krásnými, originálními dárky vyrobené nejen ze zlata, stříbra, platiny, ale také kvalitní bižuterie.

 

Fotografie publikována se svolením Photostock and Samuiblue   Photography/FreeDigitalPhotos.