Vibrátor je milenec, který nezklame. Ale musíte si správně vybrat

Možností, jak si zpestřit sexuální život, a vymanit se tím z každodenního stereotypu, se nabízí celá řada. Ale nemusíte hned vymýšlet extrémní zážitky, pro začátek by vám mohlo stačit, když v ložnici uděláte místo novému milenci. Na mysli nemáme toho z masa a kostí, ale nejrozšířenější erotickou pomůcku v podobě vibrátoru. Udělá toho pro vás víc než dost!

Tvar a velikost

Sortiment vibrátorů je neuvěřitelně široký a možná vás nejdříve poněkud zaskočí. Nenechte se a berte to jako výhodu – téměř jistě v nabídce najdete vibrátor, který dokonale uspokojí vaše sexuální touhy. Proto, než se pustíte do hledání ideálního společníka, si nejdříve ujasněte, jakým způsobem hodláte pomůcku využívat a jakou stimulaci od něj vyžadujete.

Zřejmě nejdůležitějším kritériem je tvar. Ke stimulaci bodu G jsou určeny modely se zahnutějším tělem. Vibrátory dané kategorie patří k tomu nejlepšímu, co je napříč sortimentem erotických hraček k mání. Ženám navozují pocit silného vzrušení, který vrcholí extra silným orgasmem.

Za pozornost však stojí i ostatní typy vibrátorů. Na seznamu nejoblíbenějších rozhodně nesmí chybět vibrátory uzpůsobené pro přímé dráždění klitorisu, na kterém se nachází tisíce nervových zakončení. Pro náruživé ženy jsou dobrou volbou také „xxl“ vibrátory, rozkoš při milování pak násobí párový vibrátor.

Co se týče velikosti, jde o velmi individuální parametr. Pro začátek můžete vyzkoušet kompaktnější variantu, a v případě potřeby sbírku doplnit o robustnější modely. Nezapomeňte však, že rozhodující není jen délka – důležitou roli hraje i šířka.

Materiál a vzhled

Naprosto zásadní je požadavek na zdravotní nezávadnost materiálu. Ten by měl být zároveň příjemný na dotek a snadno čistitelný. Jako číslo jedna se v současné době jeví měkký a hladký silikon, protože neobsahuje ftaláty, není pórovitý, a navíc je ekologicky nezávadný a vhodný i pro vegany.

A ještě něco. Při hledání nejlepšího vibrátoru se rozhodně pozastavte nad designem. Vybraný kousek vám musí padnout i do oka. Když se vám bude líbit, o to raději si s ním dopřejete intimní chvilku!

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.