Výzkumy veřejného mínění mluví jasně, mladí lidé chtějí bydlet – a ideální variantou je pak byt v osobním vlastnictví. Je to sázka na jistotu, pocit, že bydlíme ve svém, patří k tomu nejdůležitějšímu. A když se později zakládá rodina, vlastní nemovitost je obrovskou výhodou. Prioritou pro současnou mladou generaci je Praha nebo velká města obecně, nabízí totiž mnohem více možností, a to určitě nejen v ohledu pracovního uplatnění.

Žižkov je historickou čtvrtí v novém kabátě

Vzpomenete si nejen na Jana Žižku, ale i významnou součást Prahy minulých staletí. Žižkov je místem, které se dočká v příštích letech řady změn a dostane novou podobu – přičemž jeho historie bude zachována v celé své kráse. Prodej bytů Praha 3 vám umožní být při tom! Lokalita, jako je právě ta Na Vackově, dopřeje spoustu zeleně v kombinaci s výbornou dopravní obslužností, takže daleko to nebudete mít do práce, ale ani za kulturou nebo nákupy.

Menší jednopokojový byt nebo naopak pět pokojů pro početnější rodinu? Dispozic je k mání hned několik, stačí si jen vybrat takovou, která vám bude nejvíce vyhovovat. Moderní bydlení, díky němuž si užijete přírodu i obchody, je doslova na dosah ruky…

Zázemí, které bude jednou sloužit i dětem

Mít vlastní byt hned po absolvování studií, to je cenná deviza do budoucna. Díky financování bydlení v Praze můžete jednou předat svým potomkům byt, který není ničím zatížen a nabídne kromě moderního životního stylu i nízké náklady na bydlení. Což je – snad v každé době – jako najít poklad.

Administrativa nemusí být tak rozsáhlá, stačí si jen vybrat partnera, který podobným věcem dobře rozumí a najde pro vás to nejlepší možné řešení. Obchody, kavárny, kina, ale i další prvky občanské vybavenosti, udělají život příjemnějším než kdy dříve.