Blíží se narozeniny Vaší přítelkyně a Vám chybí nápady na narozeninový dárek ke 40? K jejím čtyřicátým narozeninám jí můžete darovat originální dárek.

Narozeninový dárek pro Vaši drahou polovičku

Čím jsou ženy zralejší, tím více si cení dárků v podobě zážitků. Snad každá žena si ráda odpočine od každodenních starostí a přenechá péči dětí na prarodičích či někom ze svých blízkých. Dárkem pro přítelkyni ji tak můžete odtrhnout od stereotypu některým z wellness víkendů od Firmy na zážitky. Během společného víkendu budete mít opět čas jeden na druhého a užijete si procházek po malebné přírodě i odpočinek v moderně zařízeném wellness.

Právě k takové relaxaci láká wellness víkend v Jizerských horách či projížďka po Vltavě s horkou lázní. Vaši drahou polovičku určitě potěšíte také pozváním na lahodnou večeři. Pochutnat si budete moci spolu na klasické české kuchyni nebo se můžete nechat pohostit světovými pochoutkami například z Indie. Romantické chvíle můžete prožít během italského pikniku pro dva s lahví Prosecca.

Netradiční vánoční dárky na poslední chvíli

Neměl-li jste doposud čas přemýšlet nad vánočními dárky a máte-li obavu, že již neseženete nic kloudného, rozhodně nepropadejte panice, neboť společnost Allegria Vám poradí i s tímto výběrem. Nakoukněte sem www.firmanazazitky.cz/netradicni-darky/-1 a vyberte dárek podle vlastního vkusu.

Odvážlivým sourozencům můžete dopřát například jízdu na trialových speciálech, flyboarding nebo hoverboard. Dárky s tímto nádechem jim umožní posunout hranici své odvahy opět o kousek dále. Kromě toho budou moci zažít v mnoha případech to, co je již dlouhou dobu lákalo. Novinkou na internetovém zábavním portále Firmy na zážitky je úniková hra the Chamber. Hra je určena pro dvě až šest osob a obdarovaní při ní zažijí detektivní napětí, kousek hororu i dobrodružství. Lepší dárek pro více osob byste jen stěží hledali.