Masiv je pro vás nejlepším materiálem na světě a nechcete žádné kompromisy? Potřebujete vybavit kancelář, do ložnice by se hodila nějaká vestavěná skříň nebo rozjíždíte nový podnik a chcete, aby měl elegantní nábytek přímo na míru? Potom není nic snazšího než zadat nezávaznou poptávku a domluvit se na celé věci s odborníky, kteří mají za sebou letité zkušenosti a umějí vyhovět i hodně nestandardním požadavkům klientů.

Nábytek podle představ, kuchyňská linka na míru

Originální kuchyňská linka, která bude nejen praktická, ale především v souladu s moderními trendy. Vzdušná, prostorná – zkrátka, aby zde vaření a pečení bylo spíš skutečnou zábavou než nějakou vynucovanou povinností, do které se vám ani nebude příliš chtít.

Stačí využít prověřené materiály a dát šanci odborníkům, kteří připraví 3D model, díky němuž budete mít každý detail doslova jako na dlani. Truhlářství Praha si poradí i s dalšími výzvami světa nábytku a připraví vám útulný domov přesně podle představ…

Dvacet let zkušeností a tříletá záruka k tomu

Recepce, nábytek do dětského pokoje nebo prostorné schodiště. Záleží, co zrovna teď potřebujete, stačí jen zadat poptávku! Dvacetileté zkušenosti a záruka 36 měsíců, tahle čísla zkrátka mluví naprosto za vše. Jistota profesionality a individuální přístup, to přeci není vždy a všude jasnou samozřejmostí. Vybavíte si prodejnu nebo byt, a to doslova na klíč, protože o dopravu, montáž a další věci se postarají specialisté – a vše bude v ceně.

Díky vestavěné skříni ušetříte pořádnou porci místa, což se hodí nejen v garsoniérách nebo bytech s dispozicí 1+1. A v neposlední řadě, elegantní nábytek z masivu zaujme klientelu mnohem spíš než materiál druhé jakosti. Reprezentovat na jedničku, to je přece cíl každé začínající firmy!