Je jedno, zda pracujete z domu či útulné kanceláře, tak či tak se neobejdete bez základního vybavení, kterým je bezesporu tiskárna. K tomu se váže i nutnost nákupu tonerů a cartridge. Nebylo by moc příjemné zjistit, že došla barva v okamžiku, kdy potřebujete tisknout důležité dokumenty. Tak důležitou součást vybavení každé kanceláře je vhodné mít vždy do zásoby předem připravenou.

Náplně do tiskáren je lépe zajistit si předem, vždy přijdou vhod. Tiskových technologií dnes existuje celá škála. Od led-diodových, jehličkových, inkoustových, až po laserové či termosubmilační. K nejčastěji pořizovaným patří laserové a inkoustové technologie.

Levné cartridge = kvalita tisku a ušetřené finance

U tisku se vyplatí pohlídat finance na všech frontách. Ovšem zásadní úspory provozních výdajů za tisk dosáhnete tak, že použijete značkové alternativní náplně do tiskáren. Jsou stejné kvality jako náplně originální, ale mají navíc doplňkové služby a až o 60% nižší cenu. Na trhu najdete levné cartridge a náhradní náplně do inkoustových tiskáren a tonery i barvy do laserových tiskáren.

Laserové nebo inkoustové tiskárny?

Výhodou inkoustových jsou bezpochyby možnost tisku v TOP kvalitě a nízké pořizovací náklady. Na stranu druhou skrývají i nevýhodu – tím je zasychání náplně při delší nečinnosti tiskárny (řeč je o několika týdnech). Laserové mají v tomto ohledu výhodu – nezasychají. Před nákupem tiskárny uvažte, jak často a v jaké kvalitě budete potřebovat tisknout. Pro každodenní tisk nabízíme toner CE285A, který je tou ideální volbou. Využijete ho pro každodenní tisk faktur, dopisů, obchodních dokumentů, a to v profesionální kvalitě. Skvělý je do domácích kanceláří a menších firem s omezeným rozpočtem, technickou podporou a prostorem.

Levný, ale šikovný

Máte-li doma či ve své útulné kanceláři jednu z pestrého množství těchto tiskáren – HP LaserJet věřte, že mají jednoho společného kamaráda. Tím je levný toner Q2612A, jež pasuje do mnoha typů těchto oblíbených tiskáren. Zaručuje ekonomicky efektivní laserový tisk v mimořádné kvalitě. Zvyšuje produktivitu a šetří čas. V plném rozsahu nahrazuje originální tonery pro tiskárny HP. Tisk je ve srovnatelné kvalitě jako u originálních tonerů.

Obrázek: pixabay.com