Země plná exotiky a nezapomenutelných zážitků aneb znáte Thajsko?

ThajskoPři vyslovení slůvka „Thajsko“ se spoustě lidí vybaví nádherná země, kde exotika číhá na každém rohu, kde je atmosféra přívětivá a zážitky nezapomenutelné. Zavřete oči a představte si krásnou a sluníčkem vyhřátou pláž, čisté a teplé moře a vůni, která je pro Thajsko tolik typická – no uznejte sami, nezní to víc než lákavě? I my máme pro Thajsko slabost a rozhodně se není čemu divit. Jestli jste letos ještě nebyli na dovolené, ale rádi byste před chladným podzimem ujeli na nějaké příjemné místo, pak vám Thajsko můžeme vřele doporučit! A co všechno vám může tahle nádherná země  nabídnout?

Komfortní ubytování je základ příjemné dovolené

Základem dovolené nejsou jen zážitky či místní kuchyně, ale rovněž i komfortní ubytování. Pro mnohé z vás je právě pohodové bydlení na dovolené jedním z nejdůležitějších kritérií. Jestli hledáte pohodlí a služby nad rámec, které celý pobyt ještě více zpříjemní, pak vám doporučujeme vybrat si mezi dřevěným a zděným bungalovem v českém resortu, kde kromě veškerých služeb naleznete i rodinné zázemí a ochotný personál.

Co zde podniknout?

Thajsko je místo, které je doslova nabité nádhernými zážitky. Trávit spoustu času u moře nebo na pláži je krásné a  rozhodně příjemné, ovšem pokud jste aktivně založení, pak si jistě nenecháte ujít nabídku zajímavých výletů, které jsou zde pro vás připraveny. Věřte, že rozhodně bude z čeho vybírat!

  • Kouzlo korálových útesů

    Troufnete si naložit si na záda potápěčskou sadu, na nohy nazout ploutve a potopit se do několikametrové hloubky? Pak právě pro vás jsou připraveny kurzy potápění, kde vám bude zapůjčeno veškeré vybavení a k dispozici vám bude zkušený česky hovořící instruktor.

  • Koupání se slony

    Sloni jsou pro mnohé z vás dominantními zvířaty, jež vzbuzují respekt. Umíte si představit, že byste se posadili na hřbet tak obrovského zvířete nebo se s ním dokonce plavili ve vodním toku? Tento jedinečný zážitek můžete na vlastní kůži okusit jen v Thajsku. Tak co, půjdete do toho?

Obrázek: arowanaresort.com

KOREKCE: Nikol Sotolářová

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.