Výlet do Prahy patří k oblíbeným pro jednotlivce, rodinu i skupinu přátel. Mimo prohlídky historické části, posezení v kavárničkách láká k nákupům i moderní část Prahy. Kdybyste si chtěli ZOO Praha pro děti i dospělé během Vánocprohlédnout Prahu s jejími krásami, týden by nestačil.

Nemáte-li to štěstí bydlet v našem hlavním městě, bude vás s největší pravděpodobností zajímat levné ubytování v Praze. K hlavním centrům Prahy patří Brandýs nad Labem, Beroun, Kolín, Kladno, Příbram či Mělník. Turisticky zajímavé oblasti jsou oblasti Křivoklátska a Českého krasu. Naleznete zde mnoho kulturních a přírodních památek. Trasy vhodné i pro rodiny s malými dětmi jsou hlavně v Polabské nížině. Mimo turistiky, cyklistiky naskýtá Praha i bohatý kulturní život. Téměř každý si přijde na své a navštíví místa, která ho přitahují.

ZOO Praha nespí ani v zimě

Ani Vánoce neznačí dobu lenošení, protože se nabízí možnost prožít úžasnou sváteční atmosféru. Hotely v Praze je však nutné vybírat již předem. Nezapomínejte, že jde o město navštěvované hojně cizinci. Sehnat volný pokoj v kvalitním hotelu na poslední chvíli je téměř nemožné.

Připravte dětem krásný předvánoční čas a vezměte je do ZOO Praha. Čeká tam na vás podzimní přednáškový cyklus, komentovaná krmení a setkání, zachráněná a vyhynulá zvířata, cvičení lachtanů, želví den, výroba adventních věnců, rozsvěcování vánočního stromečku a mnoho dalšího. Hotel Praha 7 vás ubytuje v luxusních prostorách, kde seVánoce budete cítit, jako v bavlnce. Zapomeňte na předvánoční shon a stres. Vyjeďte si s rodinkou do Prahy prožít úžasný prodloužený víkend.

Vánoce pod širým nebem

Mimo návštěvy zvířátek na vás čeká pestrá nabídka jmelí, svíček, hraček, adventních věnců, cukrovinek, adventní kalendáře, betlémy, řemeslné výrobky, voňavé a lákavé vánoční občerstvení, příjemná hudba a neopakovatelná atmosféra vánočních trhů. Zastavte se na krátkou chvíli u stánků s vánočním zbožím a prožijte si Vánoce s nebem nad hlavou.

Obrázek: pixabay.com