8 sexuálních výzev, které číhají na každého! 1. část

Člověk má v životě jistou pouze smrt. To je sice pravda, ale k tomuto moudru přidejte i těchto 8 sexuálních výzev, kterým se 8 sexuálních výzevrozhodně nevyhnete. Výzvy jsou zpestřením našich životů. Potkáváme se s nimi v osobním, pracovním i milostném životě. A o čem bude dnešní článek? Seznámíte se s osmičkou situací, které vás zaručeně alespoň jedenkrát za život potkají. A samozřejmě nikde jinde, než právě v posteli. Máte se radovat, těšit se na adrenalin, nebo se spíše bát? Rozhodně byste se měli připravit na kompromisy, složité rozhodování a velkou dávku emocí. Těchto 8 sexuálních výzev vás totiž zaručeně nemine!

 • 1. Polknout nebo nepolknout?

  Polykání spermatu je především pro muže příjemnou slastí. Většina mužů to zkrátka zbožňuje. Jenže co když se vám jednoduše nechce? Jednoduchá rada zní: Jakmile vycítíte, že se váš přítel blíží do onoho nejslastnějšího bodu, překryjte žalud spodní stranou jazyka. Proč? Sperma nezaútočí na vaše chuťové buňky a bude to tak o něco příjemnější. Rozhodně ale nikdy neplivejte! Jakmile se jednou rozhodnete nechat vašeho milého, aby vám ejakuloval do úst, už to zkrátka budete muset „zblajznout“.

 • 2. Nechuť na sex

  On to chce – ale vy ne, nebo vy to chcete –  ale on ne. Znáte to? Je to naprostá klasika. Zkrátka se to prostě někdy stává, no co. Nebojte se, touto situací se trápí většina milenců. Ale co dělat v takové chvíli? Nabízí se dvě řešení: Buďto partnera taktně a jemně odmítněte, nebo ho požádejte, aby se udělal co nejdřív. Je to kompromis ideální pro vás oba.

 • 3. Na červenou se (ne)jezdí!

  Na červenou jezdí jedině hasiči. Je to pravda, na červenou se obvykle nejezdí, ale co když žijete s partnerem delší dobu8 sexuálních výzev a menstruaci se zkrátka nevyhnete? Říká se, že jen správný bojovník má meč od krve. Ať si to připouštíte nebo ne, vaše menstruace postihuje nejen vás, ale i vašeho partnera. I v tomto případě máte dvě možnosti: Překonat stud a i přes krvácení se pomilovat, nebo sex odsunout až na chvíli, kdy budete krvácet maximálně z pořezaného prstu. Je zřejmé, že ne každá žena tuhle situaci zvládne. Pro většinu žen je to esteticky nepřijatelná situace, do které se rozhodně po hlavě nevrhnou. A jak jste na tom vy?

 • 4. Anální sex

  Existují sexuální polohy, ve kterých jsou muži v pokušení, zasunout svou chloubu i do jiného otvoru. Jistě znáte například polohu na pejska. Ta je oblíbená jak u mužů, tak i u žen. Anální otvor není primárně k sexu určený. Ale i přesto po tom hodně lidí touží. Anální sex láká převážně muže a ženy se většinou podvolí. Ale nemyslete si – někdy s tímto nápadem vyrukují i ženy. Pokud se vám, milé ženy, stane, že váš partner zasune své kopí do vašich temných míst aniž by se o tom předem domluvil s vámi, máte právo ho na místě ukamenovat!

Obrázek: redbookmag.com, womenshealth.de

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.