Jak souvisí detoxikace těla s našimi emocemi?

Pokud zkusíte vyhledat na internetu slovíčko „detoxikace“, vyjede vám škála rad a tipů jak pročistit organismus, jaké držet diety, co přesně cvičit, jak jíst… Ale téměř nikde se nepíše o tom, jak se máme Jak souvisí detoxikace těla s našimi emocemive skutečnosti cítit. Ano, emoce jsou velmi důležité, ty negativního rázu mohou ovlivnit naše zdraví.

Pokud se tedy nedaří najít medicínský důvod pro vaše bolesti hlavy, příznaky alergie, zažívací obtíže a dalšími zdravotními komplikacemi, zamyslete se nad sebou samotným jako celkem, ne jen nad tím, co je s vaší hlavou či žaludkem.

Pryč s toxickými emocemi

Být zdravý znamená mít čistý emocionální štít a zdravé, silné tělo. Málo kdo však v hledá spojitost mezi naší psychikou a fyzickými problémy. Zatímco se totiž naše tělo snaží spontánně odbourat toxiny, kterými jsme obklopeni, negativní emoce tento proces narušují emocionálním či psychosociálním stresem, citovou deprivací, blokovaným konfliktem. Proto je potřeba odstranit z těla tyto emoce. Bez toho se totiž nezlepší vás zdravotní stav. Nezapomínejte, že psychika a fyzický stav člověka se navzájem velmi ovlivňují.

Řízená a kontrolovaná detoxikace

Pokud už lékaři nevědí, jak člověku pomoci, je místě vyzkoušet metodu C.I.I. (ControlInnerCleansing = řízená vnitřní očista), kterou vyvinul dr. Jonáš. Jde o psychosomatický přístup, který očišťuje tkáně lidského těla, ve kterých se usadily toxiny. Centry této metody jsou Praha, Brno, Ostrava a Plzeň. Ve všech se pracuje s přírodními preparáty Joalis, které obsahují bylinné extrakty. Pro každý preparát se kombinují ty njelepší variace bylin, které zajistí nejvyšší účinek. V každém centru také najdete odborné terapeuty, kteří vyšetřují a konzultují každého pacienta velmi individuálně.

Začněte imunitním systémem

Pro organismus je imunitní systém velmi důležitý. Jedině když bude pracovat správně, bude organismus schopen rozpoznat, odstraňovat toxiny a zároveň eliminovat poškozené buňky a chránit zdravé. Výsledkem narušené obranyschopnosti jsou mimo jiné migréna, alergie atp. A protože je imunita propojena s nervovým systémem, přímo se ovlivňují emoční reakce a tělesný stav.

Obrázek: pixabay.com

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.