Jak zajistit, aby láska vydržela? 2. část

Jak zajistit, aby láska vydrželaJak zajistit, aby láska vydržela – a jde to vůbec?! Toť otázka, kterou si pokládá spousta lidí, jejichž vztah dospěl do klíčové fáze. V minulém článku jsme vám představili první tři užitečné tipy, díky kterým dodáte vašemu vztahu nivou šťávu a postaráte se tak o to, aby ho nepřepadla nevítaná nuda a ještě nevítanější stereotyp. Udržet vztah krásný jako na začátku rozhodně není lehký úkol. Postupem času si většina lidí myslí, že když se s partnerem navzájem dokonale znají, věcí všechna svá tajemství a jsou k sobě upřímní, jejich vztah nemůže skončit. Jenže to je opravdu jen mylná domněnka. Vztahy mnohdy končí stejně tak rychle, jako začaly. Pokud nechcete, aby se vaše společné chvíle staly minulostí, přečtěte si dnešní článek. Je pokračováním několika rad, díky kterým se o vztah pečlivě postaráte!

  • Nesnažte se hrát si na šéfa toho druhého!

    Ačkoli si to možná nepřiznáte, většina z vás má vnitřní tendence dělat velitele. Snažíte se váš vztah řídit a ovládat a to přesně podle vašich představ. Možná i vy chcete dosáhnout určitých výsledků a svého partnera byť nevědomky organizujete. Myslíte si, že takhle je to správně? Měli byste se naučit nechat váš vztah volně dýchat, protože jedině tak ho vlastním úsilím nezadusíte a ona tak bude mít šanci vůbec přežít. A co je v tomto případě ještě mnohem důležitější? Především muži nelibě snáší, když je někdo do něčeho nutí, překopává jim jejich plány a snaží se vést jejich život. Takže pozor milé dámy, ať se nedočkáte vzpoury!

  • Láska je věc, kterou byste si měli dokazovat každý den

    Znáte výrok: Na svatbě jsem ti řekl, že tě miluji. Až se na tom něco změní, dám ti vědět! A přesně tenhle přístup je jasným zabijákem vašeho vztahu. Ptáte-li se, jak zajistit, aby váš vztah nikdy neskončil, dokazujte si svou lásku každý den. Hodně vztahů ztroskotalo na tom,  že se jeden z páru vedle toho druhého necítil milovaný. Zkrátka z něho podvědomě ani slovně nevycítil, že k němu cítí to, co na začátku. A to je chyba, vážení. I vy jistě toužíte po láskyplném projevu od vaší polovičky, byť by vás jen objala či řekla, že jste pro ni tou nejdůležitější věcí na světě. Až se vás někdy váš partner zeptá, zda ho milujete, nepovažujte to za kňourání, ale náznak toho, že si vaší láskou není vůbec jistý.

Fotografie publikována se svolením Stockimages FreeDigitalPhotos.net

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.