Jaké dárky na Vánoce pro vaše mazlíčky?

Nejkrásnější svátky v roce se kvapem blíží. Každý den jsme o krok blíže Štědrému dni, ke kterému se pojí Dárek pro mazlíčkypředevším předvánoční shon, chaos, přelidněná obchodní centra a v neposlední řadě i nákup dárečků. Možná už teď přemýšlíte nad dárky pro své blízké. Máte představu, co nadělíte svým dětem, čím potěšíte rodiče, co pod vánočním stromečkem necháte pro přítele či manžela. Myslíte ale na své domácí mazlíčky? Pokud je součástí vaší rodiny pejsek, kočička, morče nebo zakrslý králíček, určitě byste na ně o svátcích neměli zapomínat. Oni z oslavy Štědrého dne sice rozum nemají, ale i přesto dokážou ocenit, když jim pod stromečkem necháte něco na zub, novou klec či nějakou zajímavou hračku. Zvířata totiž lásku vycítí.

Dárek pro psa

Máte doma pejska? Pak si na na něho při vánočním nákupu určitě vzpomeňte.Dárek pro mazlíčky Nemusíte za dárky utrácet nekřesťanské peníze, svého čtyřnohého mazlíčka potěšíte i maličkostí. Chcete-li investovat větší peníze, můžete se poohlédnout po zdravotní matraci. Zvláště pokud váš pejsek spí na tvrdé zemi, nebo lehává na obyčejné dece, je tento dárek více než ideální. Matrace pro psy se dají pořídit od 600,- Kč výše. Cena se odvíjí od kvality a samozřejmě i velikosti. Vašemu pejskovi ale určitě uděláte radost. Poskytnete mu tak kvalitní, zdravý a především pohodlný spánek. Pokud ale přemýšlíte nad něčím levnějším, nemusíte se bránit koupi jakékoli hračky, lepšího krmiva nebo například misky se jménem vašeho čtyřnohého kamaráda.

Dárek pro králíka

Králíčci představují malé a velice roztomilé členy spousty domácností. I když jsou malincí, určitě si na ně vzpomeňte. Zakrslého králíčka potěšíte čímkoli. Vhodným dárkem je například nová klec, která může být rozměrově větší než ta, ve které váš králík bydlí dnes. Králíci potřebují dostatek prostoru a v malých klecích se necítí dobře. Co se ceny týče, klece nepatří k nejlevnějším záležitostem. Pokud budete chtít větší a prostornější klec, připravte svou peněženku na cenové rozpětí od 1500,-Kč výše. Není-li nové obydlí pro vašeho králíčka tím pravým ořechovým, co byste mu chtěli pod stromeček nadělit, můžete se poohlédnout například po kvalitnějším krmivu, doplňcích stravy nebo hračce.

Dárek pro kočku

Ani na něžnější mazlíčky v podobě kočiček by se o svátcích nemělo zapomínat. Máte-li doma kočku, jistě Dárek pro mazlíčkymoc dobře víte, jak hravá dokážou tato stvoření být. A tímto směrem mžete odvíjet výběr svého dárku. Kočičku jistě potěšíte například polštářkem plným bylinek a rolničkou. Většina koček bylinky miluje, baví je se v nich válet, a proto je tento dárek jen tak rychle neomrzí. Sehnat se dá od 70,-Kč, takže vás to zaručeně nezruinuje. Myslíte na zdraví vašeho mazlíčka? Pak by vás mohla zaujmout kočičí fontána. Nejenže to vaši kočku zabaví, fontána výborně poslouží i jako prevence proti vzniku močových či ledvinových problémů. A v jakém rozmezí se pohybuje cena? Kočičí fontánu seženete za 500,- ale i za 2000,-Kč. Záleží na tom, kolik chcete do dárku investovat.

Fotografie publikována se svolením Thephotoholic, Theeradech Sanin, M_bartosch Photography/FreeDigitalPhotos.net

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.