Jsme singl

singl mládežDnešní svět se v mnoha směrech změnil. Ať už ve vývoji nových moderních technologií, způsobem života, hodnot, priorit, cílů. Svět se nikdy nezastaví a ten, kdo pochopí to, že musí jít s dnešní dobou, má v mnoha směrech vyhráno. Dnešní mládež od 25 do 35 let je často singl.

Co to znamená a proč to tak je?

Singl v překladu znamená – být sám, svobodný. Tito lidi jsou všude kolem nás. Ono stačí se podívat i na bulvární stránky různých časopisů, kde si mládež užívá života v podobě cestování, dopřávání si toho nejluxusnějšího, nejmodernějšího. Ale stabilního člověka vedle něho, byste hledali marně. Být singl je dobrá škola pro život. Naučí se to, že jestli chtějí být úspěšní, krásní, bohatí, musí proto něco udělat a i něco obětovat. Tou obětí je samozřejmě rodina. Netouží po dětech, po stabilní rodině, kde všechno má mít svůj pevný řád. Ale oni potřebují volnost k tomu, aby se mohli rozvíjet.

Nic není zadarmo

Než se stali tím, čím jsou „singl“, museli si projít několika etapami života. První etapou je dospívání. Mnozí z nich měli velké lásky, které se buď znenadání ztratily, či jejich láska nebyla opětována, či měli docela těžký rozchod. Láska opravdu dokáže potrápit, a jestli si tím to prošli, věřte, že už mnoho z nich netouží zažít to stejné. Ne, že by nevěřili na opravdovou lásku, ale dostat se do jejich srdcí, je jako byste hledali ztracený klíč. Další etapou života je dospělost. Co si budeme povídat, kdysi rodina byla základ našeho smyslu života. Jenže dnešní manželství vydrží 3 z 10 párů. A tady je jedno z dalších proč, raději zůstat sám. Rozvody, a pokud jsou v rodině děti, je největší zkouška života. Nikdo se nechcete vzdát toho nejcennějšího (děti) a jsou schopni proto udělat cokoliv. Někdy dokonce zajdou i za rámec slušného vychování a bitva může začít. Děti jsou často rukojmí, a právě v nich se tato špatná zkušenost zaryje tak hluboko, že i oni v dospělosti tuto zkušenost raději nikdy nechtějí zažít. To a mnohem více dělá tuto singl mládež, tím čím jsou.

Fotografie publikována se svolením od Stockimages FreeDigitalPhotos. net

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.