Ideální kabelka podle typu postavy – umíte si vybrat?

barevná kabelkaKabelka je nejvěrnější společnicí každé ženy. Jistě i vy máte minimálně jednu takovou, která vás doprovází na každém kroku, ukrývá všechny věcičky, které chcete mít neustále po ruce a pro muže představuje studnici nekonečných tajemství a překvapení. Při jejím výběru byste svou pozornost měli věnovat nejen estetické stránce, tudíž faktu, zda se vám konkrétní kousek líbí či nikoli, ale zároveň je třeba uvědomit si, zda sedí vašemu stylu – a především zda se hodí pro typ vaší postavy. Víte, co sluší menším ženám a která kabelka je vhodná pro baculky? Orientujete se ve výběru kabelek pro ženy s chlapeckými proporcemi? Pokud ne, přečtěte si dnešní článek.

Kabelka pro…

…menší ženy

Pokud vám příroda do vínku nenadělila dlouhé nohy a vy se tak na svět díváte spíše zespoda, je teto odstaveček určený právě vám. Kabelka, kterou můžete označit za dokonalou společnici, by měla být pěkná, nikoli však obří, ideálně do ruky či přes rameno. Vyhýbejte se kabelkám s dlouhým popruhem.

…vysoké ženy

Paříte mezi dlouhonožky? Pak vám poradíme, která kabelka je ta pravá! Ideální volbou je kabelka s delším popruhem, sáhnout můžete i po variantě, která se dá nosit křížem přes rameno, chybu neuděláte ani elegantní aktovkou, která se nosí v ruce. Všechny typy podtrhnou krásu vašich dlouhých nohou.

…postavu hruška

Jste majitelkou širších boků a snažíte se je zakrýt velkou kabelkou doplněnou o dlouhý popruh? Pak věřte, že děláte chybu a sami sobě jen škodíte. Taková kabelka na vaše proporce jen upozorní, proto se snažte vybírat mezi kabelkami typu psaníčko.

…postavu jablko

Na svůj útlý pas jistě nechcete příliš upozorňovat, viďte? I pro vás máme radu, mezi kterými typy kabelek vybírat. S klidným srdcem sáhněte po aktovce elegantního designu, můžete volit i mezi kabelkami přes rameno.

…postavu chlapce

Štíhlé ženy, které se nemohou pyšnit výraznějším pasem či ženskými křivkami, nemusí o možnost kabelky přicházet jen proto, že jejich postava je spíše chlapecká. Nemusíte se proto bát kabelky do ruky či na rameno, rozhodně se neschovávejte za kabelku s dlouhým popruhem.

…postavu přesýpacích hodin

Kabelka může dokonale zdůraznit váš útlý pas a oblejší křivky, za které se rozhodně nemusíte stydět. Kabelka s dlouhým popruhem není tou nejlepší volbou, raději sáhněte po kabelce, která se nosí v ruce.

Fotografie publikována se svolením John Kasawa Photography Photography/FreeDigitalPhotos.net

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.