Kam na letní dovolenou?

dovolenáI když je léto poměrně daleko, někteří z nás již určitě přemýšlí, kam na letní dovolenou. Nejste-li zrovna milionáři, s výběrem byste rozhodně neměli otálet. Právě teď mnoho cestovních kanceláří nabízí levnější letní dovolené, než při výběru na konci května a začátek června. Prvně, co si musíte uvědomit je fakt, zdali opravdu na to máte. Mnoho českých rodin se raději zadluží, aby si mohli splnit dovolenou svých snů, nebo svým ratolestem udělat radost v podobě radovánek u moře. Všechno na své pro a proti. Zkuste si je sepsat a sami uvidíte výsledek. Rozhodnete-li se pro mořský vánek, už vám zbývá jen místo.

Klasické Chorvatsko

Chorvatsko je ideálním místem pro rodiny, ale i nezadané. Jejich ceny jsou v průměru stejné, jako u nás. Jazykovou barieru byste určitě zažít neměly, jelikož mnoho obyvatel má spousty přátel, rodiny v Česku, a i někteří Češi, své letní domovy přesídlily právě do Chorvatska. Chorvatsko vynikají nejen co se týče levné destinace, ale taktéž svým prostředním. Krásná smaragdová voda, nedotčená příroda, pohodoví lidé. A cesta k nim není až tak zdlouhavá a nepříjemná.

Itálie

Kolébka světové módy, ale i historie. Italové jsou opravdoví mistři v módě. Z obyčejných věcí, dokážou vyrobit úžasné tvorby. Itálie je tedy oblíbená především pro nezadané lidi a mladé slečny. Láká je vidina bohatství, ale taktéž kariéry. Itálie sice nevynikají co do krásy moře Chorvatska, ale sem tam na odlehlých místech, můžete vidět nádhernou, zlatavou pláž, posytou drobnými kamínky a smaragdovou vodou. Jeho negativem jsou poměrně vysoké ceny jak za potraviny, tak kulturu. Ale jste-li kreativní člověk, toto místo je jako stvořené pro vás.

Turecko

V dnešní době se východní státy moc nedoporučí navštěvovat. Neustále boje ze strany Islámského státu rozhodně nenechá v klidu nejednoho člověka. I když Turecká vláda se snaží ochránit turisty, musíte počítat i s touto možností. Turecko vyniká především svoji krásnou, dlouhou historií, neprobádanou přírodou a krásným, teplým mořem. Turci jsou skvělými obchodníci a lze se s nimi dohodnout na cenách. Pro Čecha ideální místo pro nákupy.

Fotografie publikována se svolením od  Num-skyman Photography FreeDigitalPhotos.net

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.