Když na velikosti záleží, aneb jak můžete pomoci své drahé polovičce?

veľkosťO velikosti pánské chlouby se toho již napsalo a napovídalo mnoho. Zatímco se drtivá většina žen přiklání k názoru, že na velikosti mužovy přednosti v podstatě ani tak nezáleží – přeci i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo – muži jsou opačného názoru a délka jejich přirození jim mnohdy nahání noční můry a výrazně sráží sebevědomí. Možná i vaše drahá polovička často utrousí nějakou poznámku k velikosti své chlouby a ačkoli vy osobně nepozorujete sebemenší problém, lámete si hlavu nad otázkou, jak mu s jeho problémem pomoci. My víme, jak si pohrát s velikostí pánského penisu a v následujících řádcích vám tohle tajemství prozradíme!

Jak si dopomoci ke spokojenější velikosti?

Nejeden muž již přemýšlel nad otázkou, jak zajímavě zvětšit penis a dodat mu na objemu, pro který by byl pro ženy rázem o něco přitažlivější. Pravda je taková, že způsobů existuje celá řada a má-li muž potřebu udělat něco s velikostí své přednosti, pak rozhodně má z čeho vybírat. Dnešní doba je moderní a dala vzniknout mastičkám, krémům, gelům, pilulkám, cvičením i pomůckám, které lze k tomuto účelu použít. Jednou z pomůcek, do kterých muži mohou vložit své tajné představy o větší velikosti, je i extender Phallosan forte.

Pomůcka fungující na principu tahu

Princip tahu je využíván v plastické chirurgii a na stejném principu funguje i nejúčinnější Phallosan forte – extender, který se postará o větší velikost pánského penisu. Tato pomůcka stálým tahem natahuje tkáně topořivých těles a vazů, díky čemuž se začnou dělit buňky a dojde tak k vytvoření nových buněk. Tato pomůcka vznikla v Neměcku, je velice pohodlná a dobrou zprávou je, že pod oblečením vůbec není vidět, díky čemuž ji muži mohou nosit celý den a to i bez povšimnutí něžného pohlaví v jejich okolí.

Bude-li spokojený muž, budete spokojená i vy!

Sexuální aktivita neodmyslitelně patří do našich životů. Oddávat se sexu má nejen příjemné, ale i pro život důležité důvody – přeci jen bez sexu by nevznikl nový život. Možná ale váš vztah v tomto ohledu vázne, což může být způsobeno právě nespokojeností vašeho partnera s jeho chloubou. Začne-li používat výše zmíněný extender, dojde ke zvětšení velikosti a tedy i zvýšení jeho spokojenosti. Již nikdy si tak nebudete muset sex odpírat, když to na vás přijde!

Obrázek: freedigitalphotos.net

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.