Která slova byste nikdy neměli říkat svému muži

vztahNěkterá slova dokážou úplně zničit vás vztah. I když jste spolu i několik měsíců, či let, rozhodně zvažte některé slova, protože určitým lidem by se tyto slova pořádně a nenávratně zaryly nejen v srdci, ale i mysli, a tím definitivně ukončili vztah, který jste budovali.

Ženy jsou obvykle v tomto směru dosti citlivé, ale i muži, kteří jsou sice odvážní a trpěliví, můžou být taktéž přecitlivělí. Zvláště mamámci, kteří jsou jako děti, a je velmi těžké s nimi vybudovat pevný vztah. Pokud ale takového člověka máme, zkuste určitá slova obalit, ale cíl ponechat. Jim se opravdu moc nelíbí to, co nechtějí slyšet. I když v hloubce tuší, že je to tak, jak žena říká. Jaké jsou tedy ty slova, které byste nikdy neměli říkat?

Jsi mamánek

Mámánka hned za začátku nepoznáte, protože se snaží být svobodný, rozhodný, vtipný, starostlivý. Nicméně, něco vám může napovědět, jaký typ člověka je. A to je: s kým často řeší své problémy, kde se často uchyluje, vznikne-li nějaký problém ve vztahu, a také kde chce často trávit svůj volný den. Někdy je to i několik let, než se vybarví, a proto radím ženám, těmto typům mužům, se raději vyhněte. Osobní zkušenost a raději už jim nikdy neříkejte, že je mamánek. On by svoji mámu nikdy neurazil, neopustil, kdežto vás ano, a to velice rychle a nenávratně.

Řekni mi něco o tvé ex

Každý z nás má svoji minulost. Ale vstupujete-li do nového vztahu, rozhodně nepátrejte po příčinách, proč se váš nynější partner rozešel s ex. Jsou to osobní věci, které můžou vyvolat krásnou, ale i těžkou vzpomínku, a ačkoliv je ponaučen z tohoto vztahu, vy mu jej můžete připomenout. A muž to může brát jako nedůvěru v novém vztahu, a už máte první vážné trhliny.

Ta dívka je mnohem krásnější, než vy

Co si budeme povídat, každý muž se otočí za krásnou sexy ženou. A vy, když to zpozorujete, cítíte se dosti špatně, protože víte, že jemu se tyto ženy líbí a vy jimi nejste. Ale váš muž si vás nevybral jen kvůli kráse, ale také kvůli vaší osobnosti. Neponižujte se tedy, raději si pomyslete něco jiného, nebo komunikaci předveďte na nějaké jiné důležité téma.

Fotografie publikována se svolením Imagerymajestic Photography FreeDigitalPhotos.net

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.