Kvalitní masivní stůl – Luxus pro váš domov

V každé moderní kuchyni nebo jídelně by neměl chybět kvalitní masivní jídelní stůl, který nejen, že dobře vypadá, ale zároveň vydrží dlouhá léta. Samozřejmě za předpokladu, že při jeho výběru stul_antiquebudete dbát především na kvalitu provedení a nebudete hledět jen na nejnižší cenu.

Mezi kvalitní a prověřené společnosti, které vám dodají masivní stůl vysoké kvality, můžeme zařadit i rodinnou firmu Rott design, která působí na našem trhu již od roku 1990. Specializuje se na výrobu rozkládacích, jídelních stolů z masivního dřeva. Masivní stoly jsou vyráběné na míru přesně podle přání zákazníků. Se společností také spolupracují přední architekti, takže budete mít doma nejen kvalitní kus nábytku, ale i po designové stránce dokonale padnoucí součást interiéru.

Kvalitní masivní stoly se vyrábějí v Čechách

Je mnoho prodejců nábytku, kteří mají v nabídce masivní jídelní stoly, ovšem ne všichni nabízejí skutečnou kvalitu. Společnost Rott design se oproti tomu může pochlubit skutečně precizním provedení svých produktů. Na výrobu je vybíráno jen kvalitní dřevo od předních dodavatelů (Itálie, Německo, Severní Amerika, ČR). Stoly jsou nejen kvalitní, ale i velmi krásné na pohled. Společnost se chce čím dál více dostávat do podvědomí zákazníků v ČR a chce se vypracovat na předního výrobce masivního a designového nábytku u nás, a tomu odpovídá kvalita výroby a přístupu k zákazníkům.Momentálně je většina produkce vyvážena do zahraničí.

Rozkládací jídelní stůl z masivu

Masivní stoly vyráběné společností Rott design se svým provedením a kvalitou hodí do kuchyní, jídelen, ale díky své eleganci je můžete postavit i do jiných místností. Díky možnosti vybrat si z různých rozměrů, si může každý vybrat velikost tak, aby mu vyhovovala. Navíc díky propracovanému rozkládacímu systému a výsuvným deskám se vám nikdy nestane, že vaše návštěva nenajde místo u vašeho stolu. Všechny rozkládací stoly, které Rott design nabízí, je možné objednat na míru. Běžná šířka se pohybuje mezi 80 cm až 120 cm, délka mezi 80 cm až 240 cm.

Vyberte si stůl kulatý nebo oválný

Většina stolů od Rott design je dodávána v klasickém hranatém provedení, pokud však máte raději jídelní stůlstul_panama kulatý, není to žádný problém a můžete si vybrat ze čtyř různých modelů. Jsou to Dora, Elli, Ida a Panama. Všechny tyto typy lze přidáním nástavných desek (či rozkládacího systému) rozložit a udělat z nich oválný stůl. Kulaté jídelní stoly jsou většinou o rozměrech od 90 cm do 140 cm v průměru.

Rozkládací stoly z masivního dřeva

Každý rozkládací jídelní stůl z nabídky Rott design je vyroben z kvalitního masivního dřeva. Díky pečlivě vybraným kvalitním materiálům mají stoly dlouhou životnost a odolávají jakémukoliv zacházení. Zároveň disponují dokonalým designem a jsou tak opravdu exkluzivním kouskem nábytku, který si každý zákazník zamiluje. Jídelní stoly se vyrábějí z bukového, dubového nebo ořechového dřeva. Materiály pro výrobu jsou dodávány předními zahraničními dodavateli z Německa a Itálie. Ořech je dodáván z Jižní Ameriky.  Samozřejmě se používají i české dřeviny.  Povrchová úprava stolů se provádí lakováním, voskováním nebo olejováním.

Kde si můžete masivní jídelní stůl koupit?

Pokud si chcete nabídku prohlédnout nejdříve v poklidu domova, stačí se podívat na stránky společnosti Rottdesign.cz, kde najdete podrobný ceník všech jídelních masivních stolů i dalších produktů. Není však nad možnost vidět výrobky osobně. Pak můžete navštívit některou z podnikových prodejen, které se nacházejí v centru Prahy nebo v obci Hromnice na Plzeňsku.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.