Milé dámy: Jaký typ chlapa máte doma? 1. část

TypTyp chlapa – věděli jste, že něco takového vůbec existuje? Většina žen zastává názor, že jsou všichni chlapi stejní – nebo alespoň hodně podobní. Pravdou zůstává, že lidi není možné rozdělit do různých skupin, protože přeci jen lidská povaha je hodně individuální a především složitá věc. Každý jsme nějaký, o tom není pohyb. I přesto ale určité kategorie, do kterých se muži řadí, jsou a my vám je v dnešním článku představíme. A teď ruku na srdce: Milé dámy, komu se podobá váš manžel či přítel? Berte to, prosím, s nadsázkou. Uvedený popis nutně nemusí sedět do posledního puntíku, ale věřte, že alespoň náznakem toho svého určitě poznáte.

  1. Svůdník

    Typický svůdník je své vyvolené absolutně věrný, ale i přesto se žena – chtě nechtě – musí smířit s tím, že jeho pozornost bude patřit i jiným. Možná to zní divně, ale je to tak. Takový muž se vyznačuje tím, že mu nedělá problém zaflirtovat si s dámskou obsluhou na baru, s klidným srdcem si zalaškuje s prodavačkou v supermarketu a s radostí se svým přátelům chlubí, jak na něho ženský letí. Bohužel mnohdy nedokáže odhadnout, kdy je jeho chování na místě, a kdy už to přehání. I přes to všechno má nejen v hlavě, ale i ve svém srdci místo jen pro tu jedinou.

  2. Puntičkář

    Puntičkáři jsou typičtí pro jasně ucelený řád a absolutní nelibost přizpůsobovat se podmínkám někoho jiného. Miluje pořádek a to úplně všude – v jeho skříni pravděpodobně najdete dokonalé komínky a pracovní stůl bude mít řádně uklizený. Možná až pedantsky lpí i na sebemenších detailech, což dokáže lézt na nervy. Horečně dodržuje termíny, nikdy nepřijde pozdě, co slíbí, to splní. Zajímá vás, jestli má nějakou chybičku na kráse? Ale ovšem! Dokonale uspořádaný styl života, kde má všechno své místo a řád, vyžaduje i od své rodiny. A to může být obtížné.

  3. Věčný kluk

    Muži zapadající do této kategorie si v jakémkoli věku v sobě ponesou jistou dávku hravosti a dětské zvídavosti. Nezáleží na tom, zda je mu dvacet, čtyřicet či dokonce šedesát – vždycky platí za zábavného společníka s osobitým smyslem pro humor, kterým nadchne své okolí. Nemá problém udělat si srandu i sám ze sebe. Ovšem i věční kluci mají své chybičky a největším nedostatkem tohoto typu je přílišná lehkomyslnost. Mnohdy totiž navenek nepřiznají, že je něco trápí. Říkáte si, že na tom není nic až tak špatného? Kdo s věčným klukem žije, jistě moc dobře ví, jak jeho zdánlivě nekonečný klid někdy dokáže lézt na nervy.

Fotografie publikována se svolením Stockimages FreeDigitalPhotos.net

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.