Nechte za vás promluvit barvu spodního prádla!

Spodní prádloJakou barvu spodního prádla preferujete? Ačkoli se na první pohled zdá, že se jedná jen o otázku vkusu, není to tak úplně pravda. Barva vašeho spodního prádla o vás mnohé vypovídá a na to jsme se zaměřili v dnešním článku. Ať už máte nejoblíbenější barvu spodního prádla sladce růžovou, klasicky bílou nebo svůdně černou, nenechte si ujít následující řádky, které vás jistě v mnohém překvapí! A teď ruku na srdce: kterou barvu spodního prádla nosíte nejraději?

Klasická bílá

Bílá barva je spojována s nevinností. Pro tuto barvu spodního prádla se nejčastěji rozhodují především mladší ženy – možná i ty, co si na mladé pouze hrají – a jež mají skryté tendence v mužích vzbuzovat ochranitelské pudy. Jestliže máte ráda bílou barvu spodního prádla, pak vám nevadí, když vás někdo rozmazluje, ba naopak se v tom přímo vyžíváte. Ovšem pozor, na druhou stranu se jedná o ženy hodně samostatné, které hledají velkou a nezapomenutelnou lásku. Tak kdo ví!

Svůdná černá

Černé spodní prádlo je symbolem svůdnosti. Jestliže dáváte přednost černému prádélku, pak jste nezávislá žena, která je velice neochotná přizpůsobovat se jakýmkoli pravidlům, která vám někdo nařídí. Pokud máte ve svém šatníku výhradně černé spodní prádlo, pak jste velmi aktivní a nerada se vzdáváte. Sedí to na vás?

Něžná růžová

Růžová je barva něžnosti a ženskosti. Pokud pro barvu spodního prádla zvolíte právě růžový odstín, pak jste velká romantička, která až naivně hledí na svět, což se jí ne vždycky vyplatí. Ženy nosící růžové prádlo hledají svého prince na bílém koni, ale ve většině případů končí samy na barové stoličce u skleničky něčeho hodně sladkého. Tak řekněte, je to pravda?

Klukovská modrá

Modrá barva je spojována s mužským pohlavím. Nikde ale není psáno, že si nemůžete obléci právě tuto barvu spodního prádla, které o vás prozrazuje, že jste velmi konzervativní a jen velmi nerada se přizpůsobujete novým podmínkám. Stejně tak nemáte příliš v lásce, když je vám věnována až nadměrná pozornost, ba naopak jste radši někde v ústraní. Tak co?

Vzrušující červená

Červená je barva vášně a nespoutaného temperamentu. Červenou barvu spodního prádla nosí především ženy, které na sebe chtějí upozornit a kterým nevadí, když se jim věnuje pozornost – ba naopak, milují to! Pravdou ale je, že k pořízení červeného prádélka musíte mít dostatek sebevědomí a musíte být spokojená sama se sebou. Je to váš případ?

Obrázek: pixabay.com

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.