Pyžama pro klidný spánek, aneb v čem se vám budou zdát ty nejkrásnější sny?

Pyžama pro klidný spánekPyžama pro klidný spánek – chcete vědět, ve kterém z nočních úborů se vám budou zdát ty nejkrásnější sny? Pak si určitě nenechte ujít následující řádky, ve kterých si na dámská pyžamka blíže posvítíme. Každá žena chce vypadat dokonale upravená za jakékoli situace – tedy i tehdy, kdy večer po náročném dni ulehá do postele. Mnoho z vás ale nevěnuje výběru pyžama pro klidný spánek příliš pozornosti, ba dokonce vám vůbec nezáleží na tom, v čem usínáte. A to je škoda. Ani za dveřmi vaší ložnice nemusíte zapomínat na módní trendy, které udávají směr i pyžamu. Pojďme se společně podívat, která pyžama pro klidný spánek vám přinesou ty nejsladší sny a ničím nerušené noci plné pohodlí!

Pyžama pro klidný spánek – TOP 3!

Patříte k ženám, které po několikaletém vztahu zanevřely na jakoukoli svůdnost a snahu vzrušit svou drahou polovičkou byť pouhým pohledem na váš noční úbor? Pak s největší pravděpodobností večer co večer uleháte do postele v sepraném tričku a vytahaných teplákách nebo trenkách vašeho milého. Není to škoda? Zahoďte předsudky, že jiná pyžama nejsou dostatečně pohodlná a podívejte se na naší TOP 3!

  1. Klasická bavlněná romance

    Pohodlná bavlněná košilka představuje zlatou střední cestu mezi klasickým pyžamem a sexy pyžamem. Jestliže se přes noc nechcete vzdát komfortu, ale zároveň vedle své drahé polovičky nechcete ulehat v nepřitažlivém úboru, pak je košilka vaší trefou do černého. Vybírat můžete z mnoha zajímavých provedení, které můžou být svůdné i roztomilé.

  2. Saténový příslib vášně

    Saténová košilka již na první pohled probouzí pocity vášně a chtíče. Lehký a vzdušný materiál je příjemný na tělo, ovšem pravda je taková, že v zimě byste si touto volbou spíše uškodila. I v tomto případě nebudete ochuzeni o pestrý výběr plný vzrušujících barev a neodolatelných krajek.

  3. Nudná, leč maximálně pohodlná flanelka

    Do třetice nutno zmínit naprostou klasiku v podobě flanelového pyžama, které je zárukou příjemného teplíčka. Nejčastěji se s tímto pyžamem setkáte v podobě dlouhých kalhot a košile s krátkým nebo dlouhým rukávem. Co se vášně v posteli týče, nečekejte žádnou hitparádu, ale pokud vám jde především o pohodlí, pak není nad čím váhat!

Fotografie publikována se svolením Photostock FreeDigitalPhotos.net

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.