Trápí vás lupy? Známe triky, jak se jich zbavit i bez chemie!

dlouhé clip in vlasyLupy ve vlasech představují nepříjemný problém. Nevzhledné bílé šupinky, kterých máte plnou hlavu a které padají na vaše ramena, kde následně tvoří sněhový nános, mají co dočinění s vaším nízkým sebevědomím a strachem vyrážet v tomto stavu mezi lidi. Lupy čas od času potrápí úplně každého z vás. Neptají se na věk či pohlaví a ze dne na den se stanou vaší nevítanou součástí, za kterou se drtivá z vás stydí – a právem! Kdo má hlavu plnou lupů, je svým okolím podezříván, že o sebe příliš nepečuje a starost o svůj vzhled nikterak neřeší. Pokud i vás trápí lupy a chcete se jich zbavit, věřte, že to jde i bez chemie. A my vám poradíme jak na to.

  • Jablečný ocet má pozitivní vliv na pH vaší pokožky

    O jablečném octu je známu, že má pozitivní účinky na pokožku vaší hlavy. Působí tak nejen na její zdraví, ale zároveň bojuje s lupy, po kterých jistě nikdo netouží. Budete-li jen používat pravidelně, zabráníte tak jejich vzniku – a to je váš cíl. 2x týdně si proti namíchejte čtvrt šálku octa se stejným množstvím čisté vody. Tuto směs naneste na vlasy, zabalte je do ručníku a nechte působit alespoň 15 minut.

  • Ústní voda bojuje s lupy

    Připadá vám použití ústní vody na tento problém trochu zvláštní? Ale kde že, vůbec ne! Ústní vody obsahují alkohol, který bojuje s bakteriemi – ty se podílí na vzniku nevzhledných lupů. Náš tip: po umytí vlasů šamponem si na ně nalijte ústní vodu, nechte chvilku působit a důkladně smyjte.

  • Obyčejný citron dokáže divy

    Citron je v domácnosti nedocenitelným pomocníkem, proč jej tedy nepozvat i do koupelny? Trápíte-li se pro přítomnost lupů, jejich množství je natolik vážné, že jste nuceni vyhýbat se černému oblečení, spolehněte se na tuto vesele žlutou kuličku. Vyzkoušejte: 2 lžíce citronové šťávy vmasírujte do pokožky hlavy, nechte chvilku působit a vlasy pečlivě spláchněte. Na závěr můžete ještě vlasy propláchnout vodou s citronovou šťávou.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.