Úsporná energetická fólie šetří vaše peníze

Úsporná energetická fólieÚsporná energetická fólie se dostává do podvědomí stále více lidí, kteří přemýšlí nad výdaji své domácnosti a hledají způsob, jak ušetřit alespoň nějaký peníz na nákladech za její provoz. Ačkoli se nám letošní zima ještě neukázala v celé své kráse, i tak venku pořádně přituhuje a my se stále více zdržujeme ve svých domovech. Topná sezona je v plném proudu a jak se zdá, ještě nějaký ten pátek bude povinnost vyhřívat bydlení na denním pořádku. Jestliže se již teď děsíte nákladů spojených s vytápěním vašeho bydlení, je náš dnešní článek určený právě vám. Poradíme vám, jak můžete zajímavě ušetřit na topení a to díky polyesterové pokovené fólii. Chcete vědět více? Pak rozhodně nepřestávejte číst!

Úsporná energetická fólie vrací peníze do vaší peněženky

Když venkovní teploty klesají k nulovým hodnotám, o to více nás to táhne domů, kde je příjemné teplíčko. Vytápění domácnosti – ostatně jako všechno v dnešní době – ale něco stojí a mnohdy se náklady za topení šplhají do nekřesťanských výšek. Úsporná energetická fólie, kterou lze zakoupit v mnoha obchodních řetězcích, vám pomůže ušetřit až 20% těchto nákladů, neboť dokáže zabránit úniku drahocenného tepla až o 65%. Fólie se lepí na okna, což hravě zvládnete sami i bez pomoci odborníka, kde následně začne odrážet teplo zpět do místnosti.

Úspora energie a další pozitivní vlastnosti

S polyesterovou pokovenou fólií nejenže začnete šetřit a naspořené peníze pak můžete využít daleko zajímavějším způsobem, než je vyhazovat oknem za teplo, jímž topíte pánu bohu do oken, ale zároveň se můžete těšit i z jejích dalších pozitivních vlastností. Fólii můžete používat celoročně, díky čemuž vám v zimě bude sloužit jako zábrana proti úniku tepla a v jarních a letních měsících naopak zaujme roli ochrany před UV zářením. Dokáže zadržet 57% tepelného záření, což nejen vás, ale i vybavení vaší domácnosti hravě ochrání před vyblednutím nebo zničením.

Proč se úsporná energetická folie vyplatí

Jen málokdo by odolal příležitosti ušetřit a ještě čerpat další výhody. Pojďme si společně říci, proč se energetická fólie vyplatí a proč byste neměli váhat nad jejím pořízením:

  • velice snadno se instaluje
  • nebrání vám ve výhledu z okna
  • nezanechává stopy na skle
  • spoří energii a zabraňuje propustnosti škodlivého UV záření
  • je cenově dostupná

Jak se úsporná energetická fólie aplikuje se můžete podívat zde:

Fotografie publikována se svolením Serge Bertasius Photography FreeDigitalPhotos.net

Video: youtube.com

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.