Vaše barva oči napoví, jaký jste typ

očiŘíká se, že oči jsou oknem do vaší duše, ale nový výzkum ukázal, že barva vašich očí může být ve skutečnosti okno pro vaše zdraví. Tak jak je to možné? Řada studií prokázala, že barva našich očí vnímá, jak se cítíte, máte-li nějakou bolest, jaké máme dovednosti, schopnosti, záliby, ale také jaký jsme typ osobnosti.

Ženy se světlejším typem očí (zelená, modrá)

Tyto ženy zaujmou muže hned na první pohled. Jsou především cílevědomé, soběstačné, úspěšné, ale hlavně přirozeně krásné. Umí se rychleji vyrovnat s jakoukoliv bolestí, byť je to fyzická, či psychická. Negativem je ale to, že často podlehnou svým „nepravým“ protějškům a postupem času ztrácí své osobní hodnoty. Milují alkohol, ale znají svou hranici. Příroda a sport jsou jejich vášní.

Ženy s tmavším typem očí (černá, hnědá)

Muži řeknou, že se v tmavých očích často ztrácí. Je to tím, že jsou to tajemné osobnosti. Jejich pravé „já“ si musíte najít sami. Jdou tvrdě za svým cílem, i když často narazí na nějaký problém a neumí ho rychle vyřešit. Často se vracejí zpět do minulosti, kde se cítili bezpečně. Jsou vášnivé, rozumné, rychle se umí přizpůsobit dnešnímu světu. Hůře vnímají jakoukoliv bolest, kterou si nesou po dlouho dobu v sobě. Mají rády společnost, tvůrčí myšlení, četbu knih, ale i přírodu, kde čerpají mnoho pozitivní energie.

Je tomu opravdu tak? Je studie opravdu prokázaná?

Fotografie publikována se svolením Gualberto107   Photography/FreeDigitalPhotos.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.