Že jste ještě neslyšeli pojem závodní golf? Chyba!

golfZávodní golf je vhodná aktivita pro děti a mládež, u kterých je čím dál více populárnější. Rozhodně je čas zasvětit i své děti do pravidel golfu, aby nepřišly o žádnou ze sportovních a vzdělávacích akcí projektu Buďte parťákem.

O projektu

Projekt Buďte parťákem vznikl spoluprací agentury Bestalent s.r.o. a Golf Clubu Erpet Praha. Jejich vizí je sjednotit sportovní a vzdělávací akce pro děti a mládež do 21 let. Hlavním smyslem je pak také podpora reprezentantů golfu z České republiky. Pořadatelé věří, že je potřeba na děti už od útlého věku myslet a vybudovat pro ně prostředí, ve kterém se budou navzájem podporovat všichni členové a kde se budou moci všichni společně rozvíjet tím správným směrem.

U.S. Kids Golf Tour CZ

Zajímavostí je, že pod taktovkou projekdu Budťe parťákem se letos koní turnaj U.S. Kids Golf Tour CZ, který se bude konat v několika městech České republiky, jako je Praha, Mladá Boleslav a Poděbrady. Je to tak skvělá příležitost, kde se mohou hráči seznámit se závodním golfem. I vaše děti se turnaje mohou zúčastnit. Podmínkou je věk, který by se měl pohybovat v rozmezí 4 – 21 let. Vítěz každé z kategorií bude nominován do evropského šampionátu, který se bude konat ve Skotsku, a do celosvětového finále, který zavede všechny účastníky do USA.

Golf v Praze?

Hlavní město nabízí širokou škálu možností, kam si zajít zahrát golf. Mezi nejpopulárnější patří Erpet Golf Centrum na Praze 5, a to díky poloze a vybavenosti. Jde o společensko-sportovní areál, který se už 20 let stará o budoucí golfisty a všem, kteří do centra přijdou, nabízí možnost dobře se najíst, relaxovat a hýbat se.

Letní tréninky

V létě se právě v centru Erpet budou konat skupinové tréninky pro děti, ale přihlásit se do golfové akademie mohou i dospělí! Hráči se zde naučí základní techniky golfu a vše potřebné k tomu, aby splnili golfovou způsobilost a získali Osvědčení pro hru na hřišti a HCP 54.

Obrázek: pixabay.com

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.