Žijeme společně s tchýní 3. část: Bydlení

O tom, že bydlení s tchýní není žádný med, jste se mohli dočíst v předchozích dvou dílech, ve kterých se ženy bydlenířešící podobný problém dozvěděly, jak co nejlépe protivnou přítelovu maminku zvládnout a jak se dohodnout na společných pravidlech. V dnešním článku si představíme způsoby, jak společné bydlení upravit. Když už je to nutné, tak ať se vám žijepokud možnoco nejpříjemněji. Je samozřejmé, že občas by proti ostrému jazyku vaší tchýně nestačil ani protiatomový kryt. Máte-li ale tu možnost, pusťte se do úprav!

Zvuková izolace je základ

Musíte-li s maminkou vašeho partnera bydlet v jednom bytě, jistě moc dobře víte, jak těžké je udržet tajemství za zavřenými dveřmi. Zvláště maminky jsou hodně zvídavé a rády strkají nos do věcí, po kterých jim vůbec nic není. Jenže – vysvětlete jim to! Zvláště v malém bytě si společné soužití vyžaduje opravdu hojnou dávku trpělivosti. Řešíte stejný problém? Máte pocit, že i stěny ve vašem bytě mají uši? Pokud ano, zainvestujte do masivních dveří. Na rozdíl od těch klasických totiž mnohem lépe těsní a vaše tajemství zůstanou tam, kde mají.

Dvě koupelny představují více soukromí

Stává se vám dnes a denně, že se s maminkou stále častěji srážíte v koupelně? Když se vámbydlení tchýně nakvartýruje do koupelny ve chvíli, kdy si zrovna užíváte horkou vanu po náročném dnijistě to není nic příjemného. Nehledě na fakt, že si chce spousta párů občas dopřát intimčo ve vaně při svíčkách se sklenicí šampaňského. A mít u toho za zády přítelovu maminku? Ne díky! Pokud vám to bytová dispozice dovoluje, rozhodně si nechte vybudovat samostatnou koupelnu i s WC. 

Doma nejste na návštěvě!

Pokud se máte doma cítit dobřea do toho přece domov je – musíte si ho zařídit tak, abyste se v něm opravdu příjemně cítili, abyste se domů rádi vraceli z práce a aby pro vás představoval zázemí klidu a pohody. Soužití pod jednou střechou s tchýní ještě neznamená, že se tam budete cítit jako na nedělní návštěvě! Pořiďte si vlastní nábytek, vymalujte si místnosti takovými barvami, které jsou vám příjemnézkrátka zabydlete se doslova podle svého gusta. Rozhodně si maminkou nenechejte do bydlení kecatať si ona zařídí to svoje!

Fotografie publikována se svolením David Castillo Dominici, Imagerymajestic Photography/FreeDigitalPhotos.net

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.