Jak se naučit hospodařit s penězi

Jak se naučit hospodařit s peněziMožná už se vám někdy stalo, že jste se nachytali při tom, že marně přemýšlíte, kam se poděly vaše peníze. Máte dojem, že příliš neutrácíte, ale přesto vycházíte tak-tak. Snad vás potěší, že audiokniha „Systém šesti nádob“ učí posluchače hospodaření s penězi. Audioprogram je doporučován Robertem Kiyosakim (podnikatel, investor, spisovatel) a provádí jím Radek Erben.

Co vás audiprogram naučí

Audioprogram vás naučí to nejdůležitější, jak hospodařit s penězi a vyhnout se nepříjemným okamžikům. Jestliže přežíváte od výplaty k výplatě, je tento program určen i vám. Naprosto změníte pohled na hospodaření a představu o penězích ve vaší mysli. Ať už se zaměříte na jakoukoliv knihu či program určený správnému hospodaření, jde především o změnu starých vzorců. Musíte začít přemýšlet, jako bohatí – ne chudí. V opačném případě se budete neustále v tom plácat!

Nedostatek peněz a vztahy

Peníze a jejich nedostatek bývají častou příčinou partnerských neshod, nervozity a obav, zda zaplatíte vše, co zaplatit musíte. Audioprogram vás dokáže zbavit stresu a pocitu nedostačující kontroly při hospodaření s penězi. Mimo jiné se také dozvíte čtyři vážné důvody, proč je právě v této době nutné se umět zajistit. Začnete pracovat na své osobnosti a výsledkem bude spokojenost sám se sebou. V programu se naučíte tvořit pasívní příjem. Zjistíte i to, kolik musíte mít, abyste mohli žít z úroků. Jednoduchá a efektivní metoda je ideálním řešením dneška i budoucnosti. Žijeme v novém světě, kde platí zcela nové zásady.

Nepracujte na druhé – pracujte na sebe

Dosáhnout finanční svobody nemusí být zase tak velký úkol. Buďte otevření novým informacím a kráčejte s dobou. Zajistíte si tak nejen vyrovnaný rozpočet, ale poklidné stáří. Přestaňte být tichými sponzory bank i splátkových společností, kde z vás zaživa sdírají kůži na úrocích. Přestaňte plnit sny druhým a plňte si své vlastní. Cílem audioknihy je navést posluchače k finanční svobodě a tvořit pasívní příjem, bez nutnosti „makat“ na někoho jiného.

Fotografie publikována se svolením ddpavumba Photography/FreeDigitalPhotos.net

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.