Lednová epidemie a novoroční předsevzetí

Nemáte-li letos žádné novoroční předsevzetí, po vstupu na váhu se patrně hned jedno případné zjeví. Vánoce dají mnohým zabrat a nezřídka má mnoho labužníků nějaké to kilo nahoře! Takže se nabízí: žádné civění na televizi a internet, zdravější životní styl – lehčí strava, sport. U posledního však pozor na zdravotní rizika!

Fitness centra pukají ve švech, lidé bruslí, brázdí sjezdovky na prkně, běhají, sáňkují, pouštějí ze svahů střemhlav. Tady buďte obezřetní! Novoročně překvapené tělo je vší tou náhlou změnou životního stylu zaskočeno. Některé jeho partie nemusejí zcela nezvládat takový nápor. Vymknuté kotníky, naražené či zlomené ruce a další úrazy nejsou výjimkou.

Hubnutí – lednová epidemie

Právě v lednu začíná nejvíce lidí s cvičením, je to jako epidemie. Ovšem jak rychle začnou, tak rychle i skončí. Je potřeba pamatovat na to, že zázračné diety nabourávají organismus, zpomalují metabolismus a brzdí veškeré vaše snažení. Toužíte-li opravdu po změně, začněte pomalými a postupnými kroky měnit svůj jídelníček trvale. Stejné je to s cvičením.

Uhnat si svalovou horečku by vás vyřadilo z provozu a nic si tím nepomůžete. Jestliže jste se nehýbali a cpali dobrotami během roku, nechtějte se nadbytečných kil zbavit naráz, ale postupně. Nevíte-li jak začít, ideálně k tomuto slouží nejlepší a nejúčinnější program v ČR, který si pustíte na svém počítači, ať už žijete kdekoliv.

Novoroční předsevzetí dokončete!

Jedná se o online program na cvičení, který se skládá z části pro začátečníky, pokročilé a dokonce nově i Jídelníčkové Výzvy. Patrně si kladete otázku, co to je? Jídelníčková Výzva je unikátní projekt Tomáše Jehličky, kde se naučíte sestavit zdravý jídelníček na míru tak, aby obsahoval vše potřebné pro vaše tělo. Zaměřuje se především na redukci váhy a krok za krokem vás učí přejít na zdravější životní styl. Mnoho lidí nedbá zásad zdravé výživy a nadlábne se podle chuti. Teprve, když se začnou ozývat zdravotní problémy a dopady neblahého zdravotního stylu, přechází lidé na zdravější varianty stravování. Bohužel často už s trvalými zdravotními důsledky. Není lépe těmto problémům předcházet?

Pokud jste stejného názoru, zkuste tento unikátní online program z pohodlí vašeho domova. Je to jako velká encyklopedie o cvičení a stravě s tím rozdílem, že máte svého osobního trenéra, poradce na výživu, možnost klást dotazy a kdykoliv se vracet do kapitoly, kde zrovna potřebujete.

Potřebujete více informací? Vstupte zdarma a zjistěte, co je:  Jídelníčková Výzva

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.