Jak nalézt toho pravého partnera

nalezení partneraNad touto otázkou si mnoho lidí dnes a denně láme hlavu. Jak najít toho správného partnera či partnerku? V dnešní uspěchané a hektické době, kdy je stále méně a méně času vyrážet do společnosti se šance na nalezení partnera snižují. Když se zeptáte našich babiček, kde se seznámily s dědou, většinou zjistíte, že na tancovačce nebo, že byl z vedlejší vesnice. Dnešní zábavy mají úplně jiný význam a navíc je tam většinou extrémní množství lidí a chaos. Dnes lidé utíkají do velkoměst za práci a žijí poměrně hektičtější život, než tomu bylo dříve. Dokonce cestování, kde byla šance někoho oslovit, už není totéž. Zájmové spolky se změnily na restaurace, kde byste určitě partnera hledat nešli. Zkrátka polemizovat o době je zbytečné, faktem zůstává, že seznamování se a nalezení partnera je čím dál složitější. Naštěstí existuje internet, který svět alespoň trochu sblíží. Pravděpodobně mnoho z vás nezadaných už zkusilo nějakou tu seznamku. Většinou fungují na stejném principu a je velká náhoda, když potkáte člověka, přeskočí jiskra a postupně se z toho vyvine vztah. Avšak seznamka jenvazne.cz se zaměřuje na hledání toho životního partnera. Oproti ostatním seznamkám, které si vysloužily pověst, že se jedná pouze o seznamky na zpestření sexuálního života. Jak tohle vím? Sama jsem díky seznamce potkala muže svého života a je to ten nejlepší chlap, jakého jsem si mohla jen přát.

Pro příliš zaměstnané či stydlivé lidi

Někdo má v seznamování zábrany a jiný prostě nemá čas. Ať je to jak chce jenvazne.cz vám pomůže navázat komunikaci. Jedná se o seznamku,seznamovací portál která klade důraz na nalezení skutečného vztahu, který bude pro vás přínosem. Je zaměřena především na komunikaci a ne na tahání zbytečných informací. Diskrétnost je samozřejmostí a záleží jen na vás, co vše o sobě prozradíte. Vše, kromě jména nebo nicku (přezdívky) je anonymní. A protože každý špás něco stojí je zde zpoplatněna služba čtení příchozích zpráv. Vy máte nyní jedinečnou příležitost získat na několik dní přístup do placených sekcí zdarma. Než se rozhodnete, napíši vám v kostce svůj vlastní příběh.

Zaneprázdněná matka

Byla jsem po rozvodu a dokonce po nepovedeném dalším vztahu a poměrně unavená. Bylo mi právě 37 let a jednoho večera jsem také zkusila kouzlo seznamky. Nalila jsem si sklenku vína a čekala jsem, až se mi dovaří oběd na druhý den. Krátila jsem si čas povídáním a zjišťováním, jak jsou na tom ostatní. Během pracovního dne vám to ani nepřijde, ale večer a o víkendech na vás padá tíseň. Možná, že přesně víte, o čem píši. Tam jsem poznala svého současného partnera díky vyměňování si informací o práci, koníčcích, životních cílech a také lechtivého laškování. Co dodat? Velké díky za možnost prostřednictvím seznamky poznat muže, který do mých 37 let existoval pouze v mých snech.

Obrázek: jenvazne.cz

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.