Online cvičení s Tomášem – 2. Díl

online cvičení - TomV prvním díle jste se mohli dočíst, kdo je Tomáš Jehlička. Fitness trenér, motivátor a především skromný člověk z masa a kostí, jako jste vy. To je přesně ten důvod, proč online cvičení s Tomášem přitahuje stále více a více lidí.

Každý člověk, pokud ovšem skutečně chce, může změnit svůj životní styl k lepšímu. Věřte, že nejste sami a takových nás jsou zástupy. Přinášíme druhý díl otázek a odpovědí ušité přímo na Tomášovo tělo.

Jak u tebe uzrálo rozhodnutí předávat své zkušenosti díky online cvičení?

V tomto má prsty můj bratr, protože tenkrát sám vytvářel weby. Přišel s myšlenkou vytvořit online cvičení a předat následně mé zkušenosti dál mezi lidi. Zprvu se mi do toho příliš nechtělo. Neměl jsem za to, že už toho znám tolik, abych mohl někomu dalšímu radit. Nakonec mě přece jen přemluvil a pustili jsme se společnými silami do práce. Nadšení lidí a pozitivní reakce, mě pak velmi nadchly.

Byl jsem mile překvapen, což mi dodalo chuť se věnovat tomuto stále více. Krok za krokem jsme rozšiřovali naše projekty a stalo se z toho moje poslání. Ukázat lidem, jak žít zdravěji, změnit svou postavu a dostat se do výtečné kondice. V konečné fázi lidé sami zjistí, že dokážou mnohem víc a kompletně jim to změní život. Posunou se na další metu v zaměstnání nebo je to inspiruje začít svůj vlastní projekt jako například i jednoho z mých dřívějších klientů.

Který ze společných projektů vnímáš jako nejúspěšnější?

K nejúspěšnějším projektům patří bezpochyby Výzva 21 dní. Příprava tohoto projektu byla pro mě nejnáročnější. Tenkrát jsem započal s natáčením videí. Nutno podotknout, že bez předešlých zkušeností v této oblasti. Rovněž jsem si všechno sám stříhal. Vůbec nejhorší ovšem bylo postavit se před kameru. To byla učiněná tragédie. Když jsme v roce 2014 Výzvu 21 dní spouštěli, neměli jsme tušení, jak velký ohlas to mezi lidmi vyvolá a kolika lidem to pomůže.

Jak funguje Výzva 21 dní?

Uživatelsky je to zcela nenáročné. Denně vám na email přijde video s jedním úkolem. Tam je podrobně vysvětleno úplně vše. Zároveň tam upozorňuji na možné nástrahy a časté chyby. V případě dotazů je možné komunikovat pod videem – prostor pro otázky. Ovšem ve videu se lidé dozvědí vše podstatné. Tímto způsobem provedu každého zájemce krok za krokem tím nejdůležitějším, což vede k vypracované a pevné postavě. Nejtěžší bývají vždy začátky. Z tohoto důvodu si více než 3000 lidí zamilovalo tento systém postupných změn a úkolů.

Online cvičení je určeno i velmi zaměstnaných lidem, protože umožňuje cvičit z domova dle vlastního časového rozvrhu. Pokud chcete ze dne na den přeměnit svůj jídelníček a začít k tomu cvičit, tak vám to vydrží maximálně týden až dva. Pro drtivou většinu lidí je to bohužel až příliš velké sousto, proto zavádíme postupné změny. V jednotlivých videích ukazuji, jak správně cvičit, stravovat se, a neustále motivuji k lepším výkonům – všechny tréninky odcvičím zároveň s vámi na videu. Primárním cílem je, aby se zdravá strava a cvičení stalo součástí vašeho běžného života. To pak nenutí držet žádnou krátkodobou dietu, nedostaví se jojo efekt a člověk si takto udrží vitalitu a pevnou postavu.

Děkujeme Tomášovi za zodpovězení dalších otázek v tomto seriálu o online cvičení. Takto se Tomáš může stát i vašim osobním trenérem, ale více se dozvíte v třetím díle. Máte se na co těšit.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.