Online cvičení s Tomášem – 3. Díl

Mnoho lidí, když se jich zeptáte na cvičení, odvětí, že nemají finance na permanentku, čas někam chodit, další investice do osobního trenéra a sestavení tréninkového plánu + jídelníčku. Pravdou ale online cvičenízůstává, že samotné cvičení bez správného stravování příliš nezmůže.

Mnohdy také lidé dřou, až potí krev, přesto nedosahují výsledků. To byl i můj případ. Tomáš ve svém programu krok za krokem a navíc srozumitelně vysvětluje, proč mnohé metody nefungují a naopak učí, jak vše dělat správně. Jak to vím? Jsem v tomto programu přihlášená a procházím si jej od piky, jako ostatní lidé, kteří skutečně pro sebe chtějí něco udělat. S Tomášem díky online cvičení ušetříte a čas si uděláte, jak vám to vyhovuje. Už vás nebudu napínat a přináším spršku nových odpovědí na otázky.

Tomáši cítíš se, jako osobní trenér přesto, že jde o online cvičení?

Samozřejmě, že ano. Rozdíl je pouze v tom, že si každý může v prvním týdnu nejdříve program vyzkoušet nanečisto a poté se rozhodnout, zda si tohohle trenéra „najme“. Mimo to je mnohonásobně levnější než trenér v posilovně. Benefitem je i možnost projít si online cvičení – fitness program opakovaně. Jelikož přístup už členům zůstane napořád. S mým týmem společně poskytujeme rychlou podporu díky emailu a především v diskusi pro členy. Řešíme i individuální a specifické dotazy. Z toho důvodu mi v mnoha ohledech přijde, že si člověk odnese mnohem víc než ze spolupráce s osobním trenérem.

Znáš cíle účastníků, jež do Výzvy 21 vstupují?

Většina lidí chce samozřejmě zhubnout. Jiní chtějí nabrat svalovou hmotu, zlepšit svou kondici a poradit s jídelníčkem. Často prostě jen chtějí „začít se sebou něco dělat“. Muži chtějí hlavně vypracovat břicho a ruce. Ženy se spíš zaměřují na pevnější nohy a zadek. Proto má i tento program individuální část. Cvičíme sice vždy společně, ale každý může zacílit přesně na to, co chce vytvarovat a zpevnit. Výzva 21 dní je úžasná v tom, že ať máte jakýkoli cíl, když nepodvádíte, povede se vám ho dosáhnout.

Můžeš prozradit, kolik lidí už Výzvou 21 prošlo? Případně jejich reakce…

Výzvou 21 prošlo od roku 2014 už více než 3400 lidí. Na počátku bývají mnozí skeptičtí, protože už zkoušeli vše možné a dopadlo to všelijak, jen ne dobře. Nakonec ale obrátí a jejich reakce bývají až dojemné. Zmiňují, že jim Výzva 21 změnila celý život. Otevřela oči, nebo že se cítí ve výborné fyzické i psychické kondici. Konečně jsou se sebou spokojení a velmi rádi, že našli cestu, která jim vyhovuje. Nezřídka jsou mile překvapeni, že to funguje i na ně, jelikož se považovali za lenochy. Některým účastníkům online cvičení se podařilo dokonce shodit i 30 kilo, ale v průměru účastníci zhubnou okolo 10 kilo. Tím samozřejmě inspirují nejen své okolí, ale i další zájemce.

To musí pro tebe být skvělý pocit?

To bezpochyby je. Zpětné reakce od lidí, kteří si programem projdou, jsou pro nás velmi důležité. Když vidíme, jakou sílu to má, máme další chuť na programu pracovat a vylepšovat jej. Přinášet tak lidem ještě lepší zážitek ze cvičení.

Musí to stát neuvěřitelné moře času?

Dnes již na programu pracuje širší tým lidí na plný úvazek. Na počátek roku 2016 jsme připravili ve Výzvě 21 dní obrovské inovace. Přetočil jsem všech asi stávajících 60 videí s novými informacemi a zkušenostmi. To vše navíc ještě i v lepší kvalitě 4K rozlišení. A teď třešnička na dort – přichystali jsme i zcela samostatný program Výzva pro pokročilé a máme mnoho dalších plánů do budoucna. S bratrem jsme pracovali dnem i nocí a dali jsme do toho to nejlepší, co v nás je. Řídili jsme zásadou, kterou říkám i všem klientům ve Výzvě: “Dejte do toho to nejlepší, co ve vás je“. Pak rozhodně nelze litovat toho, že to mohlo být lepší.

Máš nějaký vzkaz pro čtenáře a případné zájemce?

Rád bych vzkázal: nebojte se a zkuste to! Protože to, jak se o své tělo staráme, se nám jednoho dne vrátí i s úroky. Když do toho vložíte to nejlepší z vás, tak jsem si jist, že dosáhnete toho, po čem toužíte. Každý den je ideální příležitost pro nový začátek. Stejně tak, jako počátek nového roku. Stačí jen zvednout zadek a pustit se do práce.

Děkujeme do třetice Tomášovi, že si ve svém nabitém programu udělal čas na odpovědi, které jak doufáme, pomohu i vám začít se změnou. Online cvičení je snadné přizpůsobit svému dennímu režimu, ať už jste maminka na mateřské, studující či člověk pracující na směny. Konec výmluvám a s chutí do toho!!

 

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.