Pérová metoda úpravy obočí

Pérová metoda úpravy obočíPokud si i vy potrpíte na novinky z oblasti makeupu, pak je tento článek určen právě vám. V poslední době se makeup ubírá přirozeným směrem. Jde o to, aby pouze vyzdvihl přirozený půvab a krásu. Ne každému bylo do vínku dáno krásné, husté obočí a ještě bezchybného tvaru. Už nemusíte na permanentní makeup, abyste docílili pěkného obočí. Pérová metoda úpravy obočí představuje nejen šetrnou, ale také přirozenou aplikaci pigmentu v podobě jednotlivých chloupků.

O co vůbec jde?

Zákrok se obejde bez bolesti a podráždění, tudíž odpadá i otok. Touto metodou je možné obočí přirozeně zhustit, upravit tvar či dokonce nakreslit úplně nové obočí, pokud jste o něj z nějakého důvodu přišly. Před zákrokem se aplikuje krém s anestetickými účinky. Jakmile je vám tento zákrok proveden doporučuje se zhruba 10 dní neumývat obličej přímo pod tekoucí vodou. Je to z toho důvodů, aby se pigment usadil. Za pérovou úpravu obočí si zaplatíte při první návštěvě kolem 3500Kč a za tři měsíce je vhodné podstoupit korekci, která vás vyjde zhruba na 1500kč. S pomocí této převratné metody údajně nepoznáte rozdíl mezi přirozeným obočím. Rovněž se nemusíte obávat náhodného výsledku, jako je tomu při aplikaci permanentního makeupu.

Nejkratší cesta k dokonalému obočí

Říká se, že obočí je něco, jako rám obrazu. Velmi záleží na kvalitě jeho úpravy, což může změnit celkový výraz tváře. Krásně a precizně upravené obočí můžete mít do jedné hodiny. Výhodou této metody je i rychlé zhojení a hrozí maximálně mírný otok, který rychle odezní. Takto upravené obočí vydrží hodně dlouhou dobu. Momentálně je to nejkratší cesta k perfektnímu, ale hlavně přirozeně vypadajícímu obočí. Tenké vytetované čárečky, které vypadají, jako pěst na oko, jsou už dávno pasé, ve světě makeupu jednoznačně vede přirozenost.

Obrázek: square-pics.com

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.