Plastická operace vrátí sebevědomí

Plastická operace vrátí sebevědomíDůvodů, proč se žena rozhodne pro zákrok plastické chirurgie, existuje nespočet. Vždy v tom hraje roli estetika. To, co dříve pro mnoho žen znamenalo doživotní trápení, dnes zvládne vyřešit plastická chirurgie. 

Velmi často si lidé plastickou chirurgii spojují se zvětšením prsou. Jsou však i ženy s velkými prsy, které podstupují ze zdravotních důvodů zmenšení, často i pouhou modelaci. Několikanásobná maminka, když skončí s kojením, může být ze svých prsou nešťastná. V takovém případě nepomohou ani masáže, krémy slibující zpevnění či cviky na prsa.

Plastickou chirurgii nezavrhujte

Ne vždy je nutné okamžitě plastickou chirurgii zavrhovat. Rovněž doživotní jizvy z úrazů nebo popáleniny nepřidají člověku na sebevědomí. Mnohdy se nemusí jednat o postižená místa, která vidí okolí. Pravděpodobně však všichni víme, jak důležitou roli v našich životech hraje psychika. Toužíme nejen odstranit „závadu“ z našeho těla, ale také se rychle zotavit.

Jak se připravit na chirurgický zákrok

Hlavním krokem je správné načasování. Za ideální se považuje podzim, jednak proto, že během léta jsme měli možnost odpočívat na dovolené. Nehrozí extrémní teploty, které ranám příliš nesvědčí, a také případné obvazy skryjeme pod svetr či bundu. Nesmíme zapomenout počítat s potřebným časem pro léčbu.

Pobíhání a plnění úkolů, které mohou počkat, by znamenalo ve finále delší léčbu a hrozící komplikace s nedoléčení. Existuje ještě jedna důležitá věc, kterou často lidé zapomínají. Jste-li rozhodnutí podstoupit chirurgický zákrok, zapracujte na zvýšení své imunity. Ideálně za pomocí léku Wobenzymu 2x denně 7 dražé. Proč nepodcenit tento krok si hned vysvětlíme.

Proč zvýšit svou imunitu

Po každém zákroku se naše tělo soustředí na léčbu inklinovaného místa. To stojí náš organismus veškerou svou energii. S lékem Wobenzymem nejenže probíhá léčba rychleji, ale snižuje bolest, hrozbu zánětu a minimalizuje otok. Doba léčby se o poznání zkrátí. Enzymatickou kúru je nutné zahájit bezprostředně po operaci. V žádném případě se nejedná o žádnou doplňkovou stravu nebo diskutabilní alternativní kúru. Lék Wobenzym je doporučován i lékaři a chirurgy – od interních, až po plastické, gynekology a porodníky. V této souvislosti je doporučován i ženám po porodu, ideálně těm, které rodily císařským řezem.

Fotografie publikována se svolením stockimages Photography/FreeDigitalPhotos.net

 

 

 

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.