smyslné rtySnad každá žena touží po větších a výraznějších rtech. V posledních letech se z toho stal doslova boom za honbou po „velkých“rtech. Mít velké, plné a smyslné rty se dá docílit mnoha způsoby. Ať už vizážistickými triky, semipermanentním make-upem, sérum na zvětšení rtů či chirurgickými zákroky. Chirurgickými zákroky se dá docílit buď dočasného, nebo trvalého zvětšení rtů. Avšak i bez zásahů estetických odborníků lze v dnešní době docílit výraznějších rtů. Není to sice totéž, ale pokud si nepotrpíte na extrémy, svůj účel to splní. V dnešním článku se podíváme na možnosti zvětšení rtů bezbolestnou a co nejvíce přírodní cestou.

Sérum pro objem rtů

Vytvoří plné a smyslné rty během pár minut. Sérum obsahuje látky, které se díky patentované technologii vstřebávají do rtů a způsobí jejich zvětšení. Bezbolestný efekt je viditelný během pár minut a efekt plných rtů vydrží až 48 hodin.

Optické klamy

Mezi další bezbolestné triky pro vytvoření plnějších rtů patří vizážistické triky. S pomocí konturovací tužky, správně zvolené rtěnky a lesku, lze dosáhnout skvělého efektu plných rtů. V podstatě platí, že čím světlejší a lesklejší – tím větší.

Vakuová pumpička na rty

Vakuová pumpa na rty zvaná pusátko slibuje přirozené zvětšení rtů během následujících dvou týdnů, pravidelného používání. Pumpička má konec přizpůsobený tvaru rtů, na které se nasadí. Pohybem od sebe vytlačíte vzduch s náustku a tím jsou vaše rty vystaveny podtlaku. Takto dochází k nashromáždění mezibuněčné tekutiny ve rtech a následnému zvětšení. Zájemkyně o pusátko by měly nejdříve absolvovat dvě přípravné fáze, kde se používá pusátko pouze na několik sekund. Postupný průběh by měl zajistit, že nedojde k modřinkám a pohmožděninám. Jakmile si rty zvyknou, je efekt trvalejší. Pusátko je údajně bezpečné a nezpůsobuje vrásky v okolí rtů.

Fotografie: Lips Author:AJC1 licencována pod CC BY 2.0./ www.flickr.com