Praha – možnosti osobního růstu a práce

PrahaKdo z nás nikdy nenavštívil Prahu? Tato historická metropole Čech se vyvíjí již jedenáct století a v minulosti byla sídelním městem knížat a králů. Přesto, že vám na záda dýchá historie je Praha zároveň ekonomicky vyspělým a bohatým regionem. Je to 15 největší město Evropské unie. Praha je právem považována za jedno z nejkrásnějších měst Evropy. Přesto, že osobně žiji v zahraničí jsem v Praze žila jeden celý rok. Ze začátku jsem tam pouze jezdila za účelem zdokonalování se. Praha v tu dobu nabízela to, co jste v jiných větších městech nenašli a tím je řada kurzů a vzdělávacích programů. V tu dobu jsem byla nucena hledat nejlevnější ubytování v Praze, protože pravidelné dojíždění není zrovna nejlevnější záležitost. Časem jsem se rozhodla usadit se zde na delší dobu a kurzy spojit s prací. Pro tento okamžik to bylo nejlepší řešení, protože jsem mohla kurzy nerušeně absolvovat a ještě to spojit s praxí.

První krok bývá nejtěžší

Přestože v tu dobu vládla vysoká nezaměstnanost, práce v Praze se najít dala a to si myslím, že platí dodnes. Protože podobný osud čekal později i moji kamarádku a není to tak dávno. V tomto ohledu se Praha moc nezměnila. Stále zde máte možnost podnikat řadu výukových programů a rovnou je spojit s novým zaměstnáním. Opustit pohodlí domova nebývá zpravidla snadná záležitost a propojit všechny důležitéubytování Praha body není legrace. Od zapsání se do kurzu, hledání nové práce až po bydlení a seznamování se s novými lidmi. Bydlení však můžete vyřešit až na místě. Nejdůležitější ze všeho je mít jistou práci. Hlavu, zatím můžete složit v penzion Praha, který vám poskytne čas na nejnutnější zorientování se a hledání vhodného místa k bydlení. Netvrdím, že jde o jednoduchý krok a snadné rozhodnutí. Někdy však není zbytí a musíme opustit zónu pohodlí a jít štěstí naproti. A věřím, že nejsem sama, kdo podobný krok učinil a nelituje.

Fotografie publikována se svolením Author: tpsdave License: Public Domain Dedication http://all-free-download.com/free-photos/

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.