Blíží se výročí Vašeho seznámení nebo před sebou máte výročí sňatku? Vaše výročí můžete společně s Vaší drahou polovičkou oslavit romantickým víkendem ve dvou. Inspiraci na výběr lokality Vám poskytne Firma na zážitky, stačí si vybrat zde www.firmanazazitky.cz/romanticke-pobyty/

Romantické pobyty dávají dvojicím možnost užít si sami sebe navzájem a věnovat se jeden druhému. Vaši partnerku můžete pozvat na romantický wellness víkend v Jizerských horách, kde Vás okouzlí krásná příroda i komfortní ubytování ve čtyřhvězdičkovém Spa hotelu Antonie ve Frýdlantském výběžku. Odreagovat se můžete ve wellness a zavzpomínat pak na staré časy, kdy jste se vodili zamilovaně za ruce a vyměňovali si neodolatelné pohledy, můžete při sklence dobrého vína v hotelové vinárně. Hotel nabízí k wellness odpočinku pobyt ve whirlpool, finské sauně či v páře.

Nechte se hýčkat…

Milujete-li nejen svého partnera, ale také českou stranu Krkonoš, pak Vás určitě zaujme možnost prodlouženého romantického pobytu pro dva ve Špindlerově Mlýně. Krkonoše umožňují užít si čerstvého vzduchu při dlouhých procházkách i vychutnat si pár dní bez dětí jen s Vaší partnerkou či s Vaším partnerem.

Víkendové pobyty pro dva…

V nabídce Firmy na zážitky najdete poukázku na víkendové pobyty pro dva v hotelu Imperial s večeří „U šéfa“ či Život na ranči s nádechem romantiky v Bystré nad Jizerou. Oblíbené jsou také romantické pobyty spojené s gurmánským zážitkem, a tak můžete koupit poukázku na gurmánskou noc v Grand hotelu nebo ochutnávku vín s pobytem pro dva. Ať už vyberete jakýkoliv wellness zážitek, mějte vždy na paměti, že nejdůležitější je najít si čas na druhého a užívat si společně strávených chvil.

Obrázek: pixabay.com