Zamilujte se do kreativního zařizování ložnice!

kreativní ložniceBýt součástí davu není nic pro vás a stejně tak to máte i s bydlením? Pokud vybavení jako přes ‘’kopírák’’ není vaší touhou, pak si jistě nenechte ujít tento článek!

Ačkoliv se to nezdá, je právě postel vhodným místem, kde se může vaše kreativní já vyřádit. Nemyslíme pouze barevné krepové povlečení, i když to je také důležité. Mnoho se dá vymyslet i se stěnou za postelí.

Pohrajte si se stěnou…

Za čelem postele může být pouze holá stěna, obraz nebo třeba polička na knížky. To ale není nic originálního! Stěnu za postelí můžete vyzdobit skutečně nápaditě. Aktuální trendy velí, vytvořit stěnu plnou neobvyklých vzorů i barev! Jak na to?

Klasika, která se bude líbit!

Tři zdi bílé, ta čtvrtá za postelí vymalovaná výraznou barvou! Jde o klasiku, která ložnici dodá na atraktivitě. Pozor při výběru barvy, důležité je, aby byl zvolený odstín příjemný a nerušil. Skutečně oblíbená barva je zelená, která člověka nabíjí energií, zároveň však neruší klidné spaní.

Netradiční vzor

Mohou to být pruhy, geometrické tvary, ornamenty, záleží jen a pouze na vás a vašem vkusu. Pokud se rozhodnete pro neobvyklý vzor, je důležité jej propojit se vzorem povlečení. Výsledek pak nebude tolik křiklavý, ale bude působit dojmem moderního i útulného vzhledu. Obecně však platí, že čím více křiklavý vzor stěny zvolíte, tím obtížnější se shání vhodné povlečení. Jen málokterý prodejce má takovou širokou nabídku povlečení. Mezi vzácné výjimky patří internetový obchod Mujpelisek.cz!

Nalepte si město

Rádi cestujete? Zamilovali jste si Paříž či jiné velkoměsto? Nalepte si siluetu města za svou postel, získáte tak možnost spát pod Eiffelovou věží nebo Big Benem. Tato netradiční ozdoba je vhodná do minimalisticky vybavené ložnice.

Považujete se za originální a kreativní?

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.